Skocz do zawartości

podanie o dolaczenie z jailbreak


Rekomendowane odpowiedzi

Gra: Cs 1.6

Typ serwera (mod): Jailbreak

Coś o sobie: Mam na imię Dawid mam 15 lat lubię grac w gry a najbardziej w cs 16 mam swoj serwer jailbreak do ktorego potrzebuje forum chciałbym rozwijać serwer i mieć spora ilość graczy.

Ilość slotów: 15

Link do GameTracker / GameState serwera:https://tsarvar.com/servers/counter-strike-1.6/91.224.117.42:27060

Link do HLTV: http://w57.hltv.org.pl/78426

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:Potrzebuje forum a wy macie aktywne forum widze ze malo serwrow macie to fajnie by było +1 (:

Wiek właścicieli serwera: 15

Czy udostępniasz swoje usługi na serwerze do konkursów organizowanych na sieci? (TAK/NIE): NIE

Kontakt: DC- Solufka22

Edytowane przez PONCZEK 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę TAK , bo miałem u tego pana opiekuna i dalej go mam, i serwer  jest spoko, serwer dopracowany jedynie to, że mało graczy jest ale reklamę kupował więc może będzie coś graczy

Typ serwera również jest fajny, i myśle że przydał by się na forum taki serwerek 

 

wiek +/-

udostępnianie serwer pod konkursy -

sloty + 

 

Edytowane przez kole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Niestety jestem zmuszony odrzucić Twoje podanie z trzech powodów:

 

- Brak graczy na serwerze cały czas stoi praktycznie pusty.

- Brak reklamy. 

- Wiek właściciela mówi sam za siebie, więc i doświadczenie w prowadzeniu serwera raczej na niskim poziomie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Twoje podanie niestety zostało odrzucone!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.