Skocz do zawartości

Podanie o dołączenie z serwerem - kole


Rekomendowane odpowiedzi

Gra: CS 1.6

Typ serwera (mod): COD MOD 4001

Coś o sobie: Cześć, jestem Jakub mam 17 lat, chodzę do szkoły podstawowej (nie zdałem 3 razy xD), zajmuję się robieniem serwerów CS 1.6 jak i robię też serwery discord. Mam nadzieje, że dołącze do was z serwerem. 

Serwer aktualnie ma założone hasło, ale administracja jesli bedzie chciala wejść dam hasło planuje START 07-08, reklamę będe miał.

Ilość slotów:  18, ale będą dokupywane

Link do GameTracker / GameState serwera: -

Link do HLTV: -

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: Dlaczego? Bo bardzo mało macie serwerów, jak ja byłem jeszcze to DD2 było, i chcę dołączyć, aby było więcej serwerów

Wiek właścicieli serwera: 17

Czy udostępniasz swoje usługi na serwerze do konkursów organizowanych na sieci? (TAK/NIE):  TAK

Kontakt: Discord: kole04 i na forum pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Piszesz podanie o przyjęcie serwera, a nawet nie potrafisz podesłać linku do GT serwera. 

Dopiero planujesz start serwera, więc nie widzę sensu, abyśmy trzymali kolejny raz pusty serwer. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Twoje podanie niestety zostało odrzucone!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.