Skocz do zawartości

Dodanie broni do GodVip'a


Skicu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Koxu

 

Opis propozycji: Cześć, chciałbym wam opowiedzieć pewną historię, mianowicie jakoś tydzień temu położyłem się wygodnie w swoim łóżku na zasłużony spoczynek. Los chciał, że w tym dniu miałem sen. Piękny sen, w którym grałem w komputer, po wejściu na serwer 4Fun Luzowni i zakończonej rozgrzewce, moim oczom jako GodVip ukazało się menu wyboru Dgl w pierwszej rundzie tzw. Pistoletówce. Nawet nie wiecie, jak bardzo się ucieszyłem z tego powodu, zaoszczędzając cenną sekundę swojego życia i zamiast klikać B,1,4 to wciskasz 1 i jesteś zwarty i gotowy do gry. Potem z tego Dgl ustrzeliłem 10 Hs’ów, ale na tym zakończmy mój sen bo jeszcze długo trwał.

 

Historia prawdziwa, ale podsumowując, proponuję dodanie dla GodVipa może, tego Dgl w menu wyboru pod 1 na pierwszą rundę pistoletową. Niby nie jest to jakaś potężna zmiana, ale umili rozgrywkę oraz dodatkowo oszczędzi nam cenny czas, który jak wiemy każdy z nas ma ograniczony :hmm:


Materiały poglądowe (screen, filmik, link): Ni ma:eeeh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Na wielu serwerach jest taka opcja - pomysł dobry - jestem za a nawet przeciw : ) dodawać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Scream. zmienił(a) tytuł na Dodanie broni do GodVip'a
  • Właściciel
Propozycja została przyjęta!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.