Skocz do zawartości

Screeny - Hs^Sport!nG # Fatal1T


Veno

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Hs^Sport!nG # Fatal1T
Serwer: 4FUN
Steam ID / SID: STEAM_1:0:731607392
Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php
Screenshoty: cstrike.rar - https://www.mediafire.com/file/8bkk3fe2i5z5wt0/cstrike.rar/file

*PS, odrazu napisze, żeby nie było niejasności, Gram na innej grafice, więc mam dziwne modele broni, od
miesięcy próbuje to naprawić, lecz jak dam inną grafike, wywala mi CS"a i musze reinstallować"


Pozdrawiam :)

Edycja 16:32 - Posiadam tylko 4 screeny, nie mam 5.

Edytowane przez Veno
 Scream.,

1. Screenshoty powinny być spakowane w paczkę rar lub zip, a następnie wrzucone na hosting mediafire.com

2. Wstaw brakujący screenshot.

 

24h na poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Witam. Miałem małe problemy z zalogowaniem się na forum, bo wystąpił jakiś bład i aktualizacja, ale mniejsza ...
Odnośnie Screenów to tak jak pisałem, znaczy mialem napisać lecz wiadomosc z telefonu mi sie niestety nie wyslala i musze pisac od nowa
Screeny wysłałem takie jakie miałem, oczywiście widze i rozumiem to ze Pewnie jakimś cudem dostałem  ( 5 ) Screenów, lecz wchodząc w foder cstrike mam rozpisane tylko ( 4 ) Screeny

Podgląd
image.png.1e688e5caac6278caaf60fd40f228dbc.png

Co sie stało z tym jednym screenem bodajże cs_estate0004 to nie mam pojęcia, obróciłem wszystkie foldery na komputerze do góry nogami, przywróciłem system do godziny kiedy otrzymałem bana i screeny i nadal posiadam 4. NIE bede nic wymyślał i sie rozpisywał specjalnie do czegoś, więc Decyzje zostawiam Range #UBTeam oraz #Własciciel / oraz Administracja.

Dziękuje za zrozumienie i Czekam na odzew. Miłego Wieczoru / dnia.
Heey <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.