Skocz do zawartości

Demko Koxu


Skicu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Koxu

Serwer: 4fun

Steam ID / SID: STEAM_0:0:107399743

Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=4497

Screenshoty: https://www.mediafire.com/file/2d97exubt8la03q/prosze.rar/file

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Wstaw demko z mapy de_mirage.

Celowo dostałeś bana po zmianie mapy (aby zapisało demko z poprzedniej mapki), plugin zapisuje demko z pierwszej mapy na jakiej wszedłeś na serwer. 

PS. Przed chwilą zostałem zbanowany aby to sprawdzić, demko zapisuje tak jak napisałem wyżej. Proszę o demko z mapy de_mirage, czas 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na screenie mój folder cstrike w którym zapisują sie screeny i demka, zamieściłem to co mam w folderze. Niestety poza moją kontrolą jest co się nagrało, a co nie, nie wiem co mogę zrobić oprócz wstawienie tego co mam w folderze. Data i godzina wszystko się zgadza 

 

image.png.cf00ba88d0d87df2ff45c7ad47d5e6a0.png

Bana otrzymałem o 21:31:03, plik który wstawiłem "który jest demkiem z folderu który powinienem wstawić aby udowodnić swoją niewinność" ostatnio modyfikowany był 21:31:12 image.png.deb2aadcbc668c7c21953419f4edd7a9.png

 

Jak już chyba wspominałem, nie moją winą jest co się zapisało przez plugin a co nie, pozdrawiam i liczę na szybkie wyjaśnienie sprawy.

 

@Edit Jeszcze tylko dla swojej obrony dodam, co może być przyczyną, że demko nie jest jakie powinno, dostałem bana jeszcze w czasie rozgrzewki na następnej. Nie wiem, może to być powodem, czemu demko nie jest takie jakie powinno, ale niestety się na tym nie znam, na tyle aby w 100% to potwierdzić.

 

Edytowane przez Skicu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
19 godzin temu, Skicu napisał(a):

Bana otrzymałem o 21:31:03, plik który wstawiłem "który jest demkiem z folderu który powinienem wstawić aby udowodnić swoją niewinność" ostatnio modyfikowany był 21:31:12 image.png.deb2aadcbc668c7c21953419f4edd7a9.png

 

 

A utworzony 8 miesięcy temu? Zapomniałeś zmienić datę w programie do edycji dem. Ban zostaje. Możesz się odwołać zgłaszając ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.