Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na Admina


Malinowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Malinowy aKa. Jaram
Godzina, data zdarzenia: 18:27
Mapa: css_mirage
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: TaZeK
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: Pierwsze było gdy go zabiłem dostałem kicka za rash i nie wykonywanie celi chociaż byłem w CT i paka nie była podłożona.. Gdy wszedłem po kicku i drugi raz go zabiłem i napisałem mu na u@ " <3 " zbanował mnie za " Camping " wiec nie wiem o co chodzi i za co ban Ja wiem ze na 5 minut ale chodzi o zasady..
Dowody, świadkowie zdarzenia :STEAM_1:0:1598136019
Nick Gracza Malinowy aKa. Jaram
Admin TaZeK
Powód Camping
Data 11.02.2017 - 18:27:48
Długość bana 5 min.(Wygasł)
Wygasa 11.02.2017 - 18:32:48
Nazwa serwera Cs-LUZownia.pl [CS:GO MOD][ZEUS][SKINY][MISJE][2000FPS] (css_mirage)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowody , świadkowie a może się coś innego wydarzyło , że Cię zbanował?

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cele mapy wykonuje CT i TT, każdy dobrze o tym wie .A ty sie ustawiasz wcelowywujesz na midzie !okno na mirage, to jest cel cele to chronienie bs! a nie stanie z awp na midzie wcelowanie sie! temat zakanczam!! gdyż nie ma sensu dyskutować, sam wiesz że źle robisz.

Edytowane przez TaZeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TaZeK']cele mapy wykonuje ct i tt każdy dobrze o tym wie ,a ty sie ustawiasz wcelowywujesz na midzie okno na mirage, to jest cel cele to chronienie bs a nie stanie z awp na midzie wcelowanie sie temat zakanczam gdyż nie ma sensu dyskutować sam wiesz że źle robisz.[/QUOTE]

Robi Cele jego celem jest pilnowanie bs'a tak ? a skoro pilnuje mida to kryje pozycji z której może tt wejść na bs więc nie rozumiem bana za Camping przy czym paki nie było.

To wszystko z mojej strony cześć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Retr0']Robi Cele jego celem jest pilnowanie bs'a tak ? a skoro pilnuje mida to kryje pozycji z której może tt wejść na bs więc nie rozumiem bana za Camping przy czym paki nie było.

To wszystko z mojej strony cześć :)[/QUOTE]

temat zamykam dla mnie to nie wykonywanie celów, wykonywanie to pilnowanie bs a on pilnuje mida koniec tematu!!! zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu zamykasz tematy w moim dziale?
Szczególnie jeśli sprawa dotyczy się Ciebie...

Z tego co napisałes TaZek to dla mnie wygląda jak zwykły RAGE Ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to po prostu zdenerwowanie bo padnięciu... Nie gram w cs'a od Tygodnia i mam doswiadczenie w prowadzeniu Admina wiem za co grozi ban a za co nie ;) Więc Tazek nie swiruj bo wiesz że zrobiles błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.