Skocz do zawartości

Kilka propek ode mnie :)


MoNsTeR

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ludziska !! Panie i panowie !! A więc tak:

1. Dodać opcję /zamien lub /wymien na serwerze. Ta opcja pozwoli na bezpośrednią wymianę skinami, skrzynkami, kluczami między graczami i uniknięcie oszustw związanych z zamianą. Przykład po wpisaniu /wymien możemy wybrać dowolny item z naszego eq tj. skin,case,klucz i złożyć ofertę wymiany innemu graczowi.

2. Przydało by się trochę więcej skinów do losowania z case i odpowiednio zwiększony procent na drop klucza. Lub tez dodanie operacji na zdobycie kluczyka.

3. Odpowiednio do stanu serwera (liczba graczy) proponuję wgrać na serwer amx_niewidka dla adminów.

4. AFK kicker też by się przydał.

5. Sory za reklame ale tu jest paczka skinów które bym widział na serwerze z przyjemnoscia : [url]http://cs-arena.eu/index.php?/topic/9972-skiny-z-cs-go-do-cs-16/[/url]


Na chwilę obecną tyle. Ale nie myślcie sobie, że dam wam spokój. :)


Pozdro Potworek :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

1. temat był poruszany , lecz dalej nie ma wiec nie wiem jak z tym będzie. ( jestem na tak)
2. operacje na kluczyk nie jest złym pomysłem lecz wtedy zmniejszyć drop na klucz za zabicia itp.
3. tu nie wiem o co chodzi.
4. gdyby to zostało dodane admin nie miał by już nic do roboty, tylko pilnować kultury.
5. skiny złe nie są lecz to już chyba zależy od Boziaka.

Edytowane przez BuźkaMaleńka`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak zwykle na tak ale cóż chyba nic z tego nie będzie.
2.hmm myślę że można by to zrobić tak że jest 50/50 na kluczyk/skrzynke :D
3.em nie wiem o co chodzi również jak Average :D
4.Od czegoś jesteśmy... Dla mnie nie
5.Skiny dopiero w nowym "sezonie" z tego Co wiem wiec em w sumie ok ale te skiny są obecnie na serwerze jak najbardziej okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wymian nie będzie.
2. Więcej skinów zbytnio nie da się ponieważ i tak dużo ładuje graczowi modeli.
3. Poco adminowi niewidka.
4. Nie jestem pewny ale na serwerze jest AFK kicker.
5. Nie widzę sensu wgrywania na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.