Skocz do zawartości

odwolnia opel


OPEL

Rekomendowane odpowiedzi

nick z gry: opel vectra c 1.8 benzyna/lpg

opis sytuacji: dostaje ciagle bany za klatki, jest jakas opcja wrzucenia pova czy cos z mapy? bo ja gram nie mam w ogóle choke`u , mam od 150-300 fps, ping nie skacze po 20-35 i dostaje bany za klatki.. wpisywałem juz komendy ktore na serwie mi gracze podawali dostalem info ze nie klatkuje wchodze 1 runda oro robie i znow ban xD

link do bana:https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=4682

Edytowane przez OPEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Przejrzyj sobie demka z HLTV i potem stwierdź czy Cię klatkuje czy nie. Dzisiaj sam kickowałem Cię za klatki i zamiast coś zaradzić to wracałeś od razu na serwer, więc nie dziw się że dostajesz bany.

A za "piękne" zdanie które powiedziałeś po dostaniu bana, wydłużam go do 1 dnia za obrazę administracji. Następnym razem trzymaj język za zębami a nie ubliżaj adminowi za to, że wykonuje swoje obowiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.