Skocz do zawartości

Skarga na SNICKERSa


RUSSIAN SNIPER

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o ten temat. [url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?2338-zabujca-aimer&p=10932#post10932[/url]
Nie wiem, dlaczego w taki sposób odzywa się on w stosunku do nowego użytkownika na forum, ale nie jest to zachowanie godne moderatora. Nie zna sie, zamyka tematy i jest bezczelny.

"Nie została zawalona sprawa przez Nas tylko przez Ciebie. HLTV nie jest dowodem, chcesz kogoś oskarżać, nagraj własne demo, które jest mocniejszym dowodem.
BRAK DOWODÓW. ZAMYKAM"

Krok po kroku.
"Nie została zawalona sprawa przez Nas tylko przez Ciebie." To na pewno moja wina, że do obydwu odnośników z aren dodaliście hltv z areny v1.
"HLTV nie jest dowodem" no błagam, a czym jest? bajką? po co serwer jest monitorowany 24/7? dla zabawy?
"chcesz kogoś oskarżać, nagraj własne demo, które jest mocniejszym dowodem." nie jest mocniejszym dowodem, to takie samo demko jak z hltv, a ja osobiście nie nagrywałem demka tylko dlatego, że widziałem wcześniej na forum ikonke monitoringu przy serwerze na ktorym gram i myslalem, ze z latwością bede mogł go użyć.

Proszę o ukaranie moderatora, oraz odnalezienie demek z arenyv2 i zbanowanie zabujcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na HLTV nigdy nie zobaczysz czy ktoś ma aima, jedyne demko na którym będzie widoczny aim to własnoręcznie nakręcone, napisałeś kolejnego bezsensownego posta+brak wzoru, dlatego zamykam.
Na przyszłość będziesz wiedział żeby samemu nakręcić demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Składasz skargę na moderatora , bo nie potrafisz nagrać sam demka , tylko wstawiasz je z HLTV ??
Gościu ogarnij się i przestań zaśmiecać forum .
Na drugi raz swoje demko , inaczej dupy nie zawracaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.