Skocz do zawartości

Czas może coś zrobić ?


naster

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio sytuacja jest nieciekawa.
- Osoby które kupują vipy/svipy wpisują kody mają napis, usługa aktywowana, a na serwerze im vip nie działa. (sytuacja od jakiś kilku dni)
- Od 2 dni Crashe serwera.
- HLTV nie funkcjonuje na serwerze
- Admini nie mają opcji robienia ss'ów
- Rangi są popsute : -gracze nie widzą rang innych, tam gdzie powinna być napisana ranga widnieje tekst "rangi cs:go mod" ;popsuty system rang mianowicie po Master Guardian II dostajemy range Bóg Cs-Luzownia.pl .

3 ostatnie punkty z tego co mi wiadomo są już od dłuższego czasu, to jest jakaś kpina.
Nie będę już tutaj wspominał o skinach które były dobierane na serwer zasadą "byle szybciej" żadna AWP nie jest w HD wszystkie są rozmazane oprócz Standardowej i Dragon Lore, to wymaga zmiany, ale o tym już pisałem wcześniej.

Do tego no sory bardzo, ale po co tutaj jest opiekun żeby odpisywać na posty, grac w TF'a ? Nie ma dostępu do serwera, a na serwie go raz widziałem zagrał 2 mapy i tyle go było.

Dziękuję :)

@edit a i to nie są wszystkie problemy, ale te są najważniejsze.

Edytowane przez naster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Admini nie mają opcji robienia ssów i jej mieć nie będą , bo u nas na serwerowni nie robimy ich po prostu :) .
Co do reszty , przykro mi bardzo , że ktoś kto zajmuje się tym serwerem ma to totalnie w dupie , ale to już jest jego problem , jak się nikt z nim nie pogada wszystko sie posypie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Opcja ss-ów była poruszana z tego co pamiętam na zebraniu i bodajrze choć mogę się mylić Boziak się ewentualnie na nie zgodził choć mogę się mylić, bądź też źle zrozumiałem.
A reszta tak jak Plumber podsumował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- HLTV nie będzie.
- SS'y nie będą ponieważ łatwo je przerobić.
- Ktoś rozwalł sklep i dlatego nie dzałają usługi.
- Rangi nie są popsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dlaczego hltv nie będzie ? Może jakies uzasadnienie to jest podstawa na każdy dobrym serwerze.
-Rangi są popsute :) problemy z nimi napisałem powyżej, a najważniejsze jest to ze ludzie nie widza rang innych graczy.
Ranga "Bóg Cs-luzownia.pl" wątpię ze byla w Cs:go i to po master Guardian ;)
Wiec kitu nie wciskaj
-sklep ktos popsul ? Trzeba bylo dac info i zablokowac tymczasowo płatności
-mysle ze większość dzieciaków nie umie przerabiać ss'ow a 3/4 serwera to dzieciaczki poza tym przerobione ssy bardzo łatwo wykryć. A nie każdemu chce się caly czas demka nagrywać

Edytowane przez naster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='naster']-Dlaczego hltv nie będzie ? Może jakies uzasadnienie to jest podstawa na każdy dobrym serwerze.
-Rangi są popsute :) problemy z nimi napisałem powyżej, a najważniejsze jest to ze ludzie nie widza rang innych graczy.
Ranga "Bóg Cs-luzownia.pl" wątpię ze byla w Cs:go i to po master Guardian ;)
Wiec kitu nie wciskaj
-sklep ktos popsul ? Trzeba bylo dac info i zablokowac tymczasowo płatności
-mysle ze większość dzieciaków nie umie przerabiać ss'ow a 3/4 serwera to dzieciaczki poza tym przerobione ssy bardzo łatwo wykryć. A nie każdemu chce się caly czas demka nagrywać[/QUOTE]

HLTV nie będzie ponieważ zajmuje slot i obciąża serwer. Demo ma nagrywać gracz/admin nie serwer.
Przez lata bycia na sieciach kogoś/własnych przerabiał ss'y trudno to wykryć więc nie zgadzam się z tobą.
Ranga Bóg CS-Luzownia nie jest po master guardian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jest, jak ja mam po master Guardian II, Oktawian i Karol również ja maja, dlaczego nie odniesiesz sie do reszty na temat rang bo to nie jedyny blad, gracze powinni widzieć kto ma jaka rangę. O 15-16 mogę dać ss'a bo wtedy bd przy kompie.

I co z tego ze zajmuje slot ? Na każdym serwie zajmuje slot i obciąża serwer tylko ty widocznie nie umiesz sobie z tym poradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='naster']Jak nie jest, jak ja mam po master Guardian II, Oktawian i Karol również ja maja, dlaczego nie odniesiesz sie do reszty na temat rang bo to nie jedyny blad, gracze powinni widzieć kto ma jaka rangę. O 15-16 mogę dać ss'a bo wtedy bd przy kompie.

I co z tego ze zajmuje slot ? Na każdym serwie zajmuje slot i obciąża serwer tylko ty widocznie nie umiesz sobie z tym poradzić[/QUOTE]

HLTV to nasza decyzja i nie zostanie zmieniona. Rangi możliwe że zostaną zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Serwer jest przygotowywany do zmiany sklepu, żaden z graczy na tym nie będzie stratny.

2. Crashe niestety wynikają z braku połączenia ze sklepem który do dziś dnia hostowała nam luzownia, do godziny 18 będziemy mieli do tego dedykowany hosting.

3. Mam nadzieje że zrozumies o co chodzi [url]https://www.youtube.com/watch?v=mcGYU22Nk7I[/url] oraz proszę nie wyskakuj mi z modyfikacjami XHltv itp. przez lata przerabiałem już wszystkie :)

4. Nie mają i nie będą mieć, ANTYSS / Modyfikacje ssów są na porzadku dziennym.

5.
else if ( stats[0] >= 5900 && stats[0] <= 6899)
format(ranga,29,"Mistrzowski Legendarny Orzel")
else if ( stats[0] >= 6900 && stats[0] <= 7999)
format(ranga,29,"Supreme")
else if ( stats[0] >= 8000 && stats[0] <= 9299)
format(ranga,29,"Global Elite")
else if ( stats[0] >= 9300 && stats[0] <= 9999)
format(ranga,29,"Mistrz %s" , siec)
else if ( stats[0] >= 1000 ) <------------- BŁAD JEDNO ZERO ZA MAŁO :)
format(ranga,29,"Bog %s" , siec)

Zaraz to naprawimy :)

"@edit a i to nie są wszystkie problemy, ale te są najważniejsze."

Rozwiń proszę, bez zgłoszeń od graczy mało co uda nam się naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm to calkiem zabawne
Ja juz dyskusje skończył, bo nie masz żadnych sensownych argumentów, ale cos ci powiem zamiast sie tak żałośnie bronic racji których nie masz, zacisnąłbyś zęby, wziął to na klatę i naprawił, bo rozumiem, że jednak rangi są popsute? Jeszcze 5 minut temu byly ok ? ;) pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować postu to co wyzej napisałem bylo do matixa, a od cb bodziak mam konkretna odpowiedz chociaż co do hltv i ss sie nie zgadzam.
I wracając do rang bo nie dostałem odp. zrobicie żeby gracze widzieli rangi innych czy bd to dalej zlewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.