Skocz do zawartości

Odowłonie - KAPITAN STATKU MEFEDRON-5


mazerunner.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kontynuując temat z linku powyżej, bo macie niestety bardzo brzydką praktykę zmykania użytkownikom tematu bez możliwości odpowiedzi, niezależnie od tego czy to odwołanie w ich własnej sprawie czy angażowanie się w życie tego serwera przez składanie jakichś propozycji. Po prostu temat zamknięty i wy*********, jak na "luzownie" to brakuje wam luzu chłopaki.
 

Jak mam się odwołać od bana na zasadzie "No wykryliśmy no-recoil i co nam zrobisz"? Przecież moje spraye są beznadziejne i to widać nie raz przy ładowaniu serii, które są kompletnie nietrafione, chociaż celownik jest na przeciwniku XD Odnoszę się oczywiście ogólnie do mojego stylu gry, bo przecież nie mam rozpisanego demka, przecież nie domyślę się co tam dla was jest tym norecoilem a co nie skoro wiem, że gram czysto. Chyba, że całe demo jest spalone, to rozumiem, że zgodnie z zasadami logiki wystarczy jeden przykład, że no-recoila jednak nie ma i będzie UB?

 

Gram tu od ponad roku, sporadycznie bo jednak życie zajmuje mi więcej czasu, ale jednak. Zdarzyło mi się co najmniej kilka razy wrzucać SS'y i pewnie nie raz obserwowaliście na specie i przez ten rok na żadnym etapie nigdzie nie było tego no-recoila, ale nagle po "dodatkowej weryfikacji" i tylu demkach się pojawił, a jak pytam gdzie to leci odpowiedź na zasadzie "no wykryliśmy, tu jest twoje demko". 

 

Nie wiem, może coś się zmieniło na przestrzeni tych kilkunastu lat, kiedyś dobrą praktyką było rozpisywanie demek jak się chciało kogoś zbanować, nawet tutaj daliście mi UB, bo adminowi nie chciało się rozpisać demka:

 

Także zalatuje lekką hipokryzją, ale upierał się nie będę, jak chcecie mnie po prostu zostawić z banem w bo tak wam się podoba to spoko. Ale wpiszcie chociaż uczciwe w Bansa, że ban jest dla zasady ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
18 godzin temu, mazerunner. napisał(a):

Kontynuując temat z linku powyżej, bo macie niestety bardzo brzydką praktykę zmykania użytkownikom tematu bez możliwości odpowiedzi

 

Możliwość jest zawsze klikając w prawym rogu wpisu " ... " i wybierając z listy "Zgłoś". Udzielam instruktażu:

 

zgłoś.jpg

 

18 godzin temu, mazerunner. napisał(a):

Jak mam się odwołać od bana na zasadzie "No wykryliśmy no-recoil i co nam zrobisz"? Przecież moje spraye są beznadziejne i to widać nie raz przy ładowaniu serii, które są kompletnie nietrafione, chociaż celownik jest na przeciwniku XD Odnoszę się oczywiście ogólnie do mojego stylu gry, bo przecież nie mam rozpisanego demka, przecież nie domyślę się co tam dla was jest tym norecoilem a co nie skoro wiem, że gram czysto. Chyba, że całe demo jest spalone, to rozumiem, że zgodnie z zasadami logiki wystarczy jeden przykład, że no-recoila jednak nie ma i będzie UB?

 

Dostałeś drugiego bana za wejście na aktywnym banie. Zmieniłeś IP więc udało ci się wejść ponownie na serwer. Demko dostarczyłeś sam (do pobrania >>> TUTAJ <<<). Wystarczy je odpalić i widać brak animacji na broni czyli odrzutu przy strzelaniu.

 

18 godzin temu, mazerunner. napisał(a):

Gram tu od ponad roku

 

Bo rok temu po decyzji Administracji postanowiono wszystkim dać czystą kartę i poleciał reset bansa. Wcześniej grałeś już u nas i dostałeś perma za cheaty a później setki kolejnych za wejścia na aktywnym banie bo jak widać IP masz zmienne. Już nie wspomnę o VPN'ach.

 

18 godzin temu, mazerunner. napisał(a):

Także zalatuje lekką hipokryzją, ale upierał się nie będę, jak chcecie mnie po prostu zostawić z banem w bo tak wam się podoba to spoko. Ale wpiszcie chociaż uczciwe w Bansa, że ban jest dla zasady ;)

 

Różne nicki i różne adresy IP tak więc nie wiem czemu się dziwisz, że po SS'ach na których nic nie widać dostawałeś UB. Nie chcemy cię po prostu zbanować po prostu wgrałeś demko na którym widać NoRecoil i NoSpread tak więc ban nie jest dla zasady tylko z konkretnych powodów.

 

@  Scream.  @  JOKER XD  jeżeli chcecie coś dodać to zapraszam,

@  iku. ツ  decyzję pozostawiam Tobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kreglas napisał(a):

 

Dostałeś drugiego bana za wejście na aktywnym banie. Zmieniłeś IP więc udało ci się wejść ponownie na serwer. Demko dostarczyłeś sam (do pobrania >>> TUTAJ <<<). Wystarczy je odpalić i widać brak animacji na broni czyli odrzutu przy strzelaniu.

 

 

To akurat wiem, nie kwestionuje bana za aktywny jeżeli coś mi wlepiłeś wcześniej, a jedynie fakt, że dowiedziałem się tylko dlatego. To nie moja wina, że macie albo dziurawego bansa, ale ban był na IP zamiast na SID i mogłem wejść na serwer bo mam zmienne jak większość ludzi teraz.

 

44 minuty temu, kreglas napisał(a):

Bo rok temu po decyzji Administracji postanowiono wszystkim dać czystą kartę i poleciał reset bansa. Wcześniej grałeś już u nas i dostałeś perma za cheaty a później setki kolejnych za wejścia na aktywnym banie bo jak widać IP masz zmienne. Już nie wspomnę o VPN'ach.

 

Kłamiesz. Nie poleciałem za cheaty. Sytuacja wyglądała tak, że jeden z waszych adminów dał mi SS'y, wrzuciłem je na forum momentalnie razem z demo i wróciłem grać na drugim koncie, które miałem do smurfowania w CS:GO. Robiłem tak, bo zwyczajnie gram średnio raz na tydzień i średnio chce mi się czekać na decyzje odnośnie UB. Dostałem znowu SS'y, które znowu wrzuciłem, ale zadecydowałeś, że ban zostaje bo grałem na aktywnym. I w ogóle tego nie kwestionuje. Ban za aktywny był słuszny, ale kłamstwem jest mówieniem że grałem na odpale.

 

44 minuty temu, kreglas napisał(a):

Różne nicki i różne adresy IP tak więc nie wiem czemu się dziwisz, że po SS'ach na których nic nie widać dostawałeś UB.

 

Nie, ja pije wyłącznie do tego i wyrazie to napisałem, że w załączonej sytuacji kazaliście adminowi rozpisać demo (bo ban był po prostu "cheatujesz", a nie wrzuć SS'y), a w tej stwierdzacie, że cheaty są i w tonie "no sam sobie zobacz". Także zobaczę, ale dajcie mi chociaż czas do późnego wieczora, bo dopiero wtedy będę mógł do tego usiąść. 

 

 

 

 

Edytowane przez mazerunner.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Osobiście podtrzymuję wypowiedź @  kreglas  wstawiając ss,y dostarczyłeś nam demko na, którym ewidentnie widać NoRecoil'a. 

Twój ostatni ban u nas, którego otrzymałeś był nadany na IP i Steam ID wiem, bo sobie wszystko sprawdziłem w amxbansie. 

Przeglądając archiwum banów trafiłem na jeden temat, który podsyłam niżej do wglądu. 

 

 

Trafiłem nawet na Twoje stare konto na, które logowałeś się dziś, ale niestety jest zbanowane. 

https://cs-luzownia.pl/profile/8453-mzr71/

 

Opera Zrzut ekranu_2024-01-23_174108_cs-luzownia.pl.png

 

Kończąc swoją wypowiedź ban zostaje tym bardziej, że wczoraj wszedłeś na serwer na aktywnym.

Otrzymujesz również bana na forum za multikonto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.