Skocz do zawartości

Odłwołanie od Bana HCG | Pr3z3s Eryk


HCG PR3Z3S Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:HCG| Pr3z3s Eryk

Serwer: [4FUN]

Steam ID / SID: STEAM_1:0:1949107503

Powód bana: Rzekome podpowiadanie na komunikatorze.

Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=5074

Uzasadnienie: 

 

Szanowni Administratorzy, Zwracam się do Was z prośbą o odbanowanie mojego konta na serwerze cs 1.6 4 fum, na którym otrzymałem niesłuszny ban za rzekome podpowiadanie na komunikatorze głosowym. Uważam, że ban jest niezasadny i nieproporcjonalny do sytuacji, która miała miejsce. Przede wszystkim, chciałbym zaznaczyć, że jestem wiernym i lojalnym graczem tego serwera, na którym mam wykupionego vipa. Cenię sobie dobrą atmosferę i zabawę, jaką oferuje ten serwer, i nigdy nie miałem zamiaru psuć jej innym graczom. Nie korzystam z żadnych nielegalnych programów, cheatów, ani innych sposobów oszukiwania. Gram fair i szanuję zasady.
Po drugie chciałbym podkreślić, że serwer 4fun jest od zabawy i nie powinien być traktowany zbyt poważnie. Niektórzy gracze widocznie nie potrafią grać i się bulwersują, gdy ktoś jest lepszy od nich. Nie ma sensu robić z tego wielkiego problemu i banować ludzi bez powodu. To tylko zniechęca do gry i psuje reputację serwera.

 

Dlatego proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy i odbanowanie mojego konta. Dodatkowo wnoszę o dostarczenie dowodów mojej winy. Jestem pewien, że nie złamałem żadnej zasady i nie zasłużyłem na taką karę. 

Pozdrawiam
Prezes Eryk

Edytowane przez HCG PR3Z3S Eryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Tutaj dowód w postaci demka i rozpiski zrobionej przez admina @  Cpr

 

Demo 1
https://www.mediafire.com/file/7vmbk7n3tem5y89/demo1.dem/file


14:25:10 - ginie HCG
po zabiciu slyszal gracza na gorze wiec jest ok - zabija. Zapewne dostaje info od HCG ze gracz jest w banku i zobaczcie reakcje jest na dole w drzwaich widzi ale jak juz gracz odchodzi od drzwi tego nie widzi tylko dostaje info ze gracz poelcial w glab bsa po czym utrapnie probuje przeskoczyc na druga strone - nie zwraca uwagi na prawo gdyz naturalnie HCG podpowiada iz jest na bs.


15:24: 20 - idealnie macie potwierdzenie od sojusznika HCG gdzie znajduje sie wrog typowo movmentem myszki. Po czym na spokojnie podklada pake
15:43 oczekuje na dole. Jest przekonany ze gracz zejdzie dolem. 15:52 - slyszy stukot,ale reakcja spokojna gdyz wie ze bedzie na dole po czym 15:56:82 - na blisko atakuje nieefektownie nozem - doskonale wie ze jest tuz tuz.

Demo 2
https://www.mediafire.com/file/o19eqvcerazlgv3/demo2.dem/file


16:20 - ginie HCG
16:42 - info iz gracz jest na gorze - grocery - luka myszka oraz fakt slyszy od respa ct. Po czym uka okno - widzi lufe. Od razu luka na respa ct(bsowo, nie na GT czy dach - tylko respowo do tego modelowo..
Chce podlozyc ale slyszy ze sa na blisko po czym kolega mu podpowiada by podlopzyl bo gracze nie ruszaja dalej.(oczywiscie jeden skanuje ale mowa o 2 wrogach).
17:30 widac ladna akcje jak wie dokonale ze gracz jest u gory i jest spokojny - wchodzi do srodka gdyz wie ze jest na gorz po czym czeka sobie idealnie..

 

Byliście wielokrotnie proszeni, później ostrzegani przez administrację serwera o nie podpowiadanie sobie na różnego rodzaju komunikatorach, ponieważ jest to zabronione. Regulamin serwera mamy jasny i obowiązuje każdego. Fakt że masz "wykupionego vipa" nie obliguje Cię do łamania zasad które panują na serwerze. 

 

Cytat

Po drugie chciałbym podkreślić, że serwer 4fun jest od zabawy i nie powinien być traktowany zbyt poważnie

Właśnie widzimy że nie traktujecie go poważnie, umyślnie łamiąc regulamin. Bany podtrzymuje, nikt nie będzie prosił czy groził w nieskończoność. Widać po Waszej grze perfidne podpowiadanie i nawet nie próbujecie tego w jakiś sposób kryć. Wystarczyło przez chwilę obserwować waszą grę żeby mieć dowody na korzystanie z komunikatorów do dawania sobie "info". 

 

3.9 Zabronione jest podpowiadanie przez komunikatory (TeamSpeak3, Discord itp.).

      podpowiadanie przez komunikatory (TeamSpeak3, Discord itp.). - ban od 5h do tygodnia.

 

Bana otrzymałeś wraz z Twoim kolegą na okres jednego tygodnia za to, że byliście informowani wielokrotnie o tym, że łamiecie regulamin. Olaliście adminów i traktowaliście nasze prośby i ostrzeżenia chyba jako żart - nie traktując serwera "zbyt poważnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.