Skocz do zawartości

Odwołanie od bana DOT


dot1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dot

Serwer: 4fun

Steam ID / SID: STEAM_0:0:68104608

Powód bana: Podszywka

Link do bana: twierdza amx

Konsola:
Zbanowany przez Admina: Scream
Sprawe mozesz wyjasnic na CS-Luzownia.pl
Powod bana: Zmien nick (podszywka)
Dlugosc bana: '30 minut'
Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:68104608'

Uzasadnienie:

Witam, wracając po przerwie na serwer zauważyłem gracza o moim nicku, stwierdzając, podszywanie się pod mój nick, jako iż wątpię, że ten o to gracz grał wcześniej od mojej osoby, jak mniemam 3 lata z przerwami, stali bywalcy powinni mnie kojarzyć. Do sedna, chciałem rozwiązać sprawę na u@ jednak niestety się nie udało i dostałem bana za podszywanie się pod mój nick xD Wracając na serwer jako miłe przywitanie dostałem taki o to prezent, ale cóż. Przytaczając jakiemuś adminów, potem jak wyszło SCREAMOWI, żeby sprawdził ID STEAMA, a dokładniej historię, jeśli ma wgląd, zero odezwu tylko wlepił bana haha, także tak wyglądała konwersacja... drugie primo, na steamie mam już któryś rok bodajże właściciela serwera w znajomych, więc raczej grałem xD, wyjaśnijcie sprawę, bo zrobiło się niepotrzebne zamieszanie... btw. nie czepiajcie się wzorów, bo wszystko jest na tacy

Edytowane przez dot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem dawnego bansa, potwierdzam informacje

6839|adres IP :P xD|STEAM_0:0:68104608|dot|adres IP :P xD |STEAM_0:1:57809927|Ligaliero.|S|txt|NULL|1603458608|30|145.239.239.244:27015|[4FUN]CS-LUZownia.pl[SKINYzaFRAGI/GODVip/MISJE/SKRZYDLA/WLASNYPREFIX/RANGI/FREEVIP/1

 

Teraz co do tego jak dalej zostawiam @  iku. ツ  Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

@  JOKER XD  może i masz rację, lecz @  dot  ma wykupioną rezerwację nicku i to jemu przysługuję gra pod tym nickiem. 

Także proszę o zmianę nicku @  dot1 , ponieważ nie masz żadnego prawa do gry pod taką nazwą. 

 

Spoiler

9999999999999.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.