Skocz do zawartości

Powitanie SzalonejRudej :D


OlCia

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem Ola mam 21 lat, mieszkam na Śląsku ok Żor :) Interesuje się sportem, kocham siatkówkę, trenowałam kiedyś, ale niestety nie mogę, ponieważ mam problem z kręgosłupem. Lubie szkicować sobie z nudów, wychodzić ze znajomymi, grać w cs'a i oczywiście słuchać muzyki, bardzo lubię poznawać nowe osoby. Jestem bezkonfliktowa, chyba, że ktoś zajdzie mi za skórę, to jestem nie miła i zawsze szczera do bólu. Szacunek za szacunek. Jeśli chodzi o doświadczenia związane z siecią jak i cs'em byłam właścicielem pewnej sieci, op serwera, wielokrotnie adminem itp.. Pragnę się uczyć i nabierać nowych doświadczeń, głównie związanych z robieniem forum itp. Bardzo lubię pomagać ludziom, nie zważając na moje uczucia.. Jak i na sieci tak i w życiu prywatnym. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj z wami czas :) I, że uda mi się tutaj coś osiągnąć, oraz, że zostane doceniona.. Pamiętajcie. Nie ocenia się książki po okładce :)
Spotkacie mnie na Only DD2 pod nickiem OlCia, na ts3 również :) Pozdrówki Kotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja pochodzę z Łodzi i mogę być twoją nieodkrytą wyspą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poznaliśmy się już na TS, a ta Twoja prezentacja jest bardzo fajna ;) Widać, że masz względy u Knoperssa ;)

P.S. Uważaj na erotomana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.