Skocz do zawartości

BAN BEAUTiFUL


BEAUTiFUL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BEAUTIFUL 
Serwer: Luzownia 4FUN
Steam ID / SID: STEAM_0:0:553693544
Powód bana: Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=5662

Cześć!

Proxima, proszę mi wytłumaczyć, w którym momencie według ciebie robiłem SGS? Wgraj Demo podaj minuty.  Jako były zarząd Blacklisted, chętnie sobie przypomnę stare czasy oglądania demek.
Biegając i wciskając raz na jakiś czas CTRL, jest to dla ciebie SGS? Myślę, że akurat ty, na temat "latania" i "duckowania" w trackie biegania, powinieneś mieć najmniej do powiedzenia. 
Banować na 1 dzień za wciskanie CTRL w trakcie chodzenia? Bez jakiegoś uprzedzenia, upewnienia się?
Jeżeli boli cię gra z lepszymi, to przepraszam!
Takim właśnie zachowaniem, niektórych adminów, serwer niebawem będzie pusty. Banujesz mnie za nic, po czym wychodzisz serwera. Ogólnie nie składałbym żadnych skarg, bo jestem na to za stary, ale denerwujące jest to, że człowiek wejdzie raz na 2 dni pograć, po czym dostaje bana na jeden dzień , bez uprzedzenia i bezpodstawnie. 
Czekam na wyjaśnienia.

PS: Strasznie zniechęciło mnie to, do dalszego wspierania serwerowni poprzez kupowania co miesiąc VIPA. Wiadomo, nie swój interes to się o to nie dba. Jeżeli kiedyś serwer niestety będzie pusty, to wlaśnie przez takowe zachowania. 
Pozdrawiam



 

Edytowane przez BEAUTiFUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego rozwodzenia się:

 

6:50

11:23

13:16 

 

https://www.mediafire.com/file/aikc94d974hn3ub/hltv-2404101923-cs_office-1712769780-1712770920.zip/file

 

W przeszłości już miałeś bana za sgs/sgj. Stąd taka długość bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.