Skocz do zawartości

Propozycje by OlCia


OlCia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Myślę, że zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Chciałabym zaproponować:
1.dodać info, ponieważ jest tylko pisane, mówionego nie ma - info 5sek,
2.jeśli chodzi o skiny Go, wydaje mi się osobiście, że prosty DD2 byłby lepszy, ale to tylko moje zdanie, nigdy, nie lubiłam grać ze skinami, a tu muszę się przełamać.. Skiny, już nie przyciągają, od tego jest GO,
3.oo, jeśli już gra się jakąś chwilkę, to pokazywanie broni jeśli się nie strzela, jest denerwujące..
4.spadochron już został dodany :)
5.o ile się nie mylę, jeśli się banuje pokazuje tylko na say, fajnie by było gdyby również pokazywało w tym miejscu co wyświetla napis y@,
6.jeśli chodzi o pisanie na y@@, bądź banowanie. Widać wtedy kto pisze, kto banuje, a mianowicie który z adminów jest na serwerze. Nie sądzicie, że gdyby było to ukryte to cziter mógłby nie uciec?
7.dodać, aby pokazywało kto jest opiekunem jak i właścicielem serwera, oraz kontakt do tych osób:)
aaaaaaa i dodać bs limite od 5 osób 2 bs..
8.Dodać piknięcie, czyli jeżeli ktoś napisze na u@, będzie słychać.

Jeśli coś przyjdzie mi jeszcze do głowy to dopiszę.
Ps. widziałam, że jest anty, tyle, że banowanie na 30 min troszku śmieszne xD
co do infa, używam mikro jak i wiele osób, tak wiem, że jest last.

Cóż dodałabym, co ja osobiście bym zmieniła, aby to było podstawowe DD2 :) Czekam na decyzję czerwonych jak i oczywiście wasze opinie :)

Edytowane przez OlCia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+oo, jeśli już gra się jakąś chwilkę, to pokazywanie broni jeśli się nie strzela, jest denerwujące..
+jeśli chodzi o pisanie na y@@, bądź banowanie. Widać wtedy kto pisze, kto banuje, a mianowicie który z adminów jest na serwerze. Nie sądzicie, że gdyby było to ukryte to cziter mógłby nie uciec?

Jestem za! tak powinno być na każdym serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do infa mówionego mi to jest obojętne to tylko kwestia przyzwyczajenie się ja już się przyzwyczaiłem i pisze :)
Skiny niech zostaną może je gracz wyłączyć z tego co wiem :P
Myśle ze na samym say starczy pokazywanie banowania ;-)
Jest AntyCheat który wykrywa cziterow może nie wszystkich ale większość czitow, zawsze możesz gdy ucieknie wpisać w amx_last w conaoli i masz IP który wyszedł gracz i banujecie ;-)
Można dodać kto jest opiekunem jak i właścicielem i kontakt do nich ;) b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już opisywać jak wcześniej w sprawach dotyczących forum, więc wypowiem się co do ukrywania nazwy admina przy banowaniu:
I tak nic nie wskórasz bo było to poruszane i nikt nie widzi w tym problemu, a problem jest jak gracz który obrażał/czitował/czy łamał regulamin ucieknie, banuje się go przez konsole, a gdy ma zmienne IP to bana dostaje ktoś z wcześniejszego IP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiny niech zostaną, masz /models od skanów jak komuś nie pasuje i skiny trzymają duża ilość ludu na serwerze.
O micro już gadaliśmy z Luzem także... Czekamy następny miesiąc.
Co do banowania jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olcia nastepnym razem plusików to pisz 123 lub abc bo cięzko się potem odwoływać ale
- skiny możez wyłączyć wpisując /modele
- banowanie na y@ niepotrzebne
- kto z administracji na say'u powinno być
- z ukrytym nickiem admina nic raczej nie zdziałaśz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę ze wszystko zostało juz wyjaśnione :)


Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.