Skocz do zawartości

[PROBLEM] Brak skinów i kluczy


ZgrywuS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Raczej jest to złe miejsce na ten temat, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu na ten problem.

W dniu wczorajszym, grając zdobyłem sporo kluczy oraz kilka skinów. M.in.:
-AK-47 Case
-M4A1 Sticker
-Karambit Auto
-Deagle Nagga
...i jeśli dobrze pamiętam, to zostało mi około 7 kluczy.
W pewnym momencie po zmianie mapy coś się popsuło i nikogo na serwerze nie zalogowało na konto.
Na następnej mapie było już w porządku, ale nie wszystko. Mianowicie zniknęły ww. skiny oraz klucze. Nie mam niestety żadnych screenów, ale na szczęście na serwerze jest HLTV, więc jest to jako taki dowód na posiadanie przeze mnie tych skinów i kluczy.
Liczę na wyjaśnienie ów sytuacji i zwrot należnych mi przedmiotów.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo hltv nie jest dowodem? Grałem z tą m'ką, kosą itp.

@edit
To fajnie mnie załatwiliście. Zapisów HLTV nie ma, bo klikając w ikonkę kamery, przenosi mnie do HLTV multiareny, a nie MultiArenaV2. Grać się odechciewa przez takie błędy...

Edytowane przez ZgrywuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty jesteś poszkodowany, a każdy kto grał w tym czasie na serwerze. Gdyby administracja miała zwracać wszystko po HLTV to by miała z 3 dni roboty. Ja osobiście straciłem również pare skinów i kluczy no ale mówi się trudno i gra się dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.