Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na admina zord


mada faka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: mada faka
Godzina, data zdarzenia: 14.02.2017r., 19:13
Mapa: de_dust2
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: z0rd
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie mam

Opis sytuacji: Admin dał mi bana na tydzień, chciałbym się dowiedzieć za co... fajnie zord że dostałeś admina, ale to nie znaczy że masz go nadużywać

Dowody, świadkowie zdarzenia: Paulina, Bartorz, jeszcze dużo więcej ludzi ale nie wiem kto jeszcze był

Edytowane przez mada faka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co ban?

Poza tym tutaj jest miejsce do wyjaśniania takich rzeczy, nie ts, niech administracja pozna stanowisko dwóch stron i wtedy podejmuje decyzję, a nie że ty sobie coś tam naściemniasz na ts i jest wszystko cacy, niech też wypowiedzą się inne osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę ale napiszę, z tego co wiem z0rd ma admina chwileczkę i już skarga. Hmmmm coś nie halo. Tak być nie powinno. Ale co ja tam wiem prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że możesz, każdego zdanie się liczy na forum... Przynajmniej tak powinno być.

A z0rd chyba za bardzo skrzydeł dostał jak mu daliście tego admina, on nie przepada za mną, ja za nim ale to nie powód żeby sypał banami na tydzień każdej "niewygodnej" mu osobie.

To co, ja też mam kupić se steama, złożyć podanie o admina i banować każdą osobę, która mnie denerwuje bo coś się odezwie na mój temat??? Powagi trochę :)

EDIT: z0rd, ja czekam na wyjaśnienia od Ciebie, nie potrafisz się wypowiedzieć??? Jak nie potrafisz to wypad na lekcje polskiego pisać wypracowania. Kundzika nie było na serwerze więc co on ma wyjaśniać, czekam na wyjaśnienia od Ciebie młody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ile razy można cie ostrzegać żebys sie ogarnał?
Zgłosiłem cie bo się nie potrafiłeś zachowywac, wbiles po banie, zaczynasz sie spinac, ostrzegam cie z 3/4 razy zebys sie ogarnal, NADAL NIC!
Hisoka kazla banowac cie na tydzien, dalem ci na dzien, wychodząc nazwales mnie "frajerem" wiec obiecalem sobie i Hisoce , ze gdy wbijesz ponownie , znowu zaczniesz sie spinac to polecisz na TYDZIEN, dzis wlasnie tak bylo, mimo ze 3 razy ostrzegalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, tylko nikt się nie zaczął spinać, nawet z tobą nie rozmawiałem... Ty mi będziesz mówił żebym się ogarnął??? Maturę najpierw napisz...

Zgłosiłeś mnie, bo chciałeś pokazać jaki to fajny jesteś i jakiego to porządnego admina zyskuje luzownia... Więc postanowiłeś się na kogoś sprzedać... Sprzedałeś się na mnie, akurat Ci się trafiło że napisałem coś i mogłeś screena zrobić.... a to że jakiś koleś cały czas mnie obrażał na mikrofonie to już jakoś Ci umknęło, nie????

Powtarzam, nie rozmawiałem z Tobą... Ktoś się na servie zapytał o co mi chodzi więc opisałem mu sytuację: że ktoś mnie obrażał na mikrofonie, że pisałem do admina, ale ten nie reagował, że w końcu mi puściły nerwy i coś mu napisałem i że się za nie więcej jak 10 min poszedłeś sprzedać na forum

Dalej czekam na powód bana i przede wszystkim na jakieś dowody

EDIT: poza tym to co wy sobie z Hisoką obiecujecie (swoją drogą słabo to brzmi :D) to nikogo nie interesuje... Nie obraziłem Cię, do nikogo się nie spinałem, a Ty sobie nie wyobrażaj że jak masz admina to Ci wszystko wolno i że jesteś nietykalny i nie można na twój temat nic powiedzieć

Edytowane przez mada faka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przestań pisać tej bajki.
Nie byłeś obrażany, była rozmowa o twoich statach a ty zaczałeś gościa wyzywac, nie 1 raz takie cos od Ciebie słyszałem, dlatego poszło zgłoszenie, nie potrafisz się zachować to żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mada faka,jeszcze raz bedziesz zachowywal sie tak jak zachowujesz sie,zostaniesz zbanowany pernamentnie. koniec tego dobrego. Jak sie nie ogarniesz to sie pozegnamy na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.