Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na admina zord vol.2


mada faka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: mada faka
Godzina, data zdarzenia: 14.02.2017r., 19:13
Mapa: de_dust2
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: z0rd
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie mam

Opis sytuacji: Admin dał mi bana na tydzień, chciałbym się dowiedzieć za co... fajnie zord że dostałeś admina, ale to nie znaczy że masz go nadużywać

Dowody, świadkowie zdarzenia: Paulina, Bartorz, jeszcze dużo więcej ludzi ale nie wiem kto jeszcze był



[B]Panowie czemu zamykacie temat, żądam wyjaśnień za co ban? Tak traktujecie użytkowników???? Chcę wiedzieć za co dostałem bana bo nikogo nie obraziłem ani nie prowokowałem... jeśli się mylę to proszę o dowody
kundzik to że za mną nie przepadasz też cie nie upowżnia do tego że moje skargi i prośby mają lądować w koszu... A ty Shved myślałem że jesteś inny, zawiodłem się, no ale trudno
[/B]

Do z0rd:

Właśnie ty nie pisz bzdur... wbiłeś świeżo na serwer i udajesz że znasz doskonale sytuację...
Powtarzam po raz kolejny, pisałem już na CS-ie, napiszę i tutaj... Niejaki Zujekamien cały czas mnie obrazał i prowokował na mikrofonie (o czym oczywiście już zapomniałeś wspomnieć jak się sprzedawałeś na mnie )... Cała sytuacja zaczęła się jeszcze długo przed tym jak wbiłeś na serwer więc co ty mi będziesz wkręcał że wiesz o co chodzi....
Na początku chłodno ignorowałem zaczepki, ale wszystko ma swoje granice więc postanowiłem się odezwać... Zwłaszcza że pisałem do admina (ten był na serwerze), ale nie było żadnej reakcji...

I już też nie ściemniaj że nie pierwszy raz ode mnie słyszysz coś takiego... owszem przeklnę czasem jak mi coś nie wyjdzie, czy coś mi nie pasuje, ale nie obrażam nikogo bo chyba ktoś mnie denerwuje i mi w końcu puszczą nerwy, a administracja nic z tym nie robi... Co do przeklinania z kolei wystarczy posłuchać czatu, większość osób przeklina, ale to nie przedszkole więc czasem można, ale nie wkręcaj ludziom tutaj że kogoś obrażam

Edytowane przez mada faka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko człowiekiem, byłem na serwerze kiedy sam go obrażałeś i dostałeś ode mnie kicka, nie interesuje mnie to co było miedzy wami wcześniej albo się dogadaćie i się ogarniecie albo się żegnamy. Zamykam temat bo nie chce bzdurynych i bezsensownych komentarzy, jak się dogadacie i bedzie spokój bedzie UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.