Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga za nadużywania Admina


gi3nek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: SwTs|Gi3neK
Godzina, data zdarzenia: 00:50
Mapa: NW
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Tazek

Opis sytuacji: Wbijam z kolegą na serwer gramy nagle dostaje granat korzystam z niego :D A admina postanawia mnie zbanować za użycie "He" bo sobie niby ułatwiam grę jebany Minus! Jak grałem wcześniej to normalnie każdy używał Np:admin KennY itp reszta serwa czyli ok 30os... Jak dla mnie ten admin czy kto to tu jest jest 0 i jebanym Minusem. Dziękuję aa i ban poleciał na 1 tydzień to jest najlepsze w tym wszystkim
Dowody, świadkowie zdarzenia:Świadek kolega grał ma Steam potwierdzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo kolega kolegą , ale to już jest z twoje strony lekkie przegięcie napisać post w treści obrażającej opiekuna serwera "0 i jebanym minusem" no i dla mnie w sumie się nie dziwie osobie banującej.. Opiekun ma 48h odwołania się od bana więc czekamy na jego wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no powiem ci że jak wbiłem na serwer to już na nim byleś to pierwsza rzecz mój drogi. Druga rzecz to powiem ci że nie zbanowałem cie a dałem ci kika bo rzucanie granatem przeciwnika jest dla mnie nie fair. Trzecia rzecz to powiem ci że dostałeś bana za wyzywanie mnie ( od frajerów itp) ,co idzie za tym że twoje zachowanie jest nie etyczne by dać ci bana na 1 dzień lub krócej, jeżeli uważasz że dając ci kika za rzucenie we mnie granatem zrobiłem źle, a ty jesteś dorosły powinieneś nie wyzywać mnie a pójść z tym na forum odrazu, może bym twierdził że przesadziłem i dał ci ub wystarczyło by mnie mnie przeprośić za wyzywanie mnie.A tak czekaj se do jutra kolego na ub nie dostaniesz bo obraziłeś mnie.

PS. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK RASZ NA ARENIE!!!

Edytowane przez TaZeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[B]A apropo granatów to nie są zakazane bo są dograne także za co ban ? [/B]

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie rozumiem to dałeś mu bana za HE czy za wyzwiska?! Gdzie dowody wyzywania Ciebie?! HE na arenach jest już od dawna (jak jeszcze grałem to już były) i nikt nie płakał z tego powodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SNICKERS']Ja już nie rozumiem to dałeś mu bana za HE czy za wyzwiska?! Gdzie dowody wyzywania Ciebie?! HE na arenach jest już od dawna (jak jeszcze grałem to już były) i nikt nie płakał z tego powodu :D[/QUOTE]

Sama skarga wskazuje na to jaki gracz był wulgarny w grze to .Że dostał kika nie znaczy to że ma mnie wyzywać jest forum od tego i dział skargi. to wszysko z mojej strony ,a bana dostał za wyzywanie mnie, a kika za rzucene granatem uważam że rzucanie granatem jest nie fair, i będe wnioskował o usuniecie granatów z aren.

Edytowane przez TaZeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.