Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Yyy... Mute + Ban bez podstawy


TheSzymek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: ~Szymek [Love Olga <3!]
Godzina, data zdarzenia: 20.02.2017 17:15
Mapa: am_map_5_v
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Lizus
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: STEAM_0:1:106629281
Opis sytuacji: Wbiłem sobie pograć na serwerek dla relaksu... Oczywiście na rozgrzewkę pomarudziłem trochę przez mikro, pomlaskałem sobie...
Za chwilkę widzę, że dostałem mute bez żadnego ostrzeżenia... Kick, upomnienie słowne, nic... Admin po prostu od tak sobie zmutował mnie...
Nawet nikt nie narzekał na "odgłosy" wydawane przeze mnie... Trwało to zaledwie kilka sekund...
No więc już wkurzony napisałem mu na u@ dlaczego dostałem mute... Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi więc dorzuciłem słowo "dziecinada"...
I po kilku kolejnych sekundach otrzymałem bana na 1h... Za obraze(?)... Ehh...
Wedle mnie admin powinien jakoś mnie upomnieć skoro mu coś przeszkadza... A nie odrazu sięgać po ostateczne środki...
To tyle. Pozdro, ~Szymek.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Masa graczy grająca w tym czasie na serwerze...
1. adrian_2004
2. Zielee ;)
3. Arnii
3. KochanieeBadzMojaKrolowaa
5. XxKacperoLxX
6. MaKaBrA
6. FunOrange
8. GeSoT
9. Swear1988
10. SkillaNieKupisz
11. Riko
11. ]One_Tap[ FirePower
13. I Kill You
13. BIEGAM W DRESIE PO C-SIE
15. Lizus
15. Dede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz se mlaskać to nie przez mikro w grze! to że ci nikt nie zwrócił uwagi nie oznacza to że możesz sobie mlaskać i robić co chcesz druga rzecz GeSoT gracz którego wytypowałeś na światka twierdzi że wyzywałeś administratora na u@ dlatego uważam że na 1h ban to za mało i ja ci dołoże 1 tydzień jeżeli to sie okaże prawdą!!



Ban na tydzień za wyzywanie admina od szczyli koniec tematu!!! jeżeli twierdzisz że sam byś lepiej adminował to napisz podanie zamykam!!!!

Edytowane przez TaZeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TaZeK']Jak chcesz se mlaskać to nie przez mikro w grze! to że ci nikt nie zwrócił uwagi nie oznacza to że możesz sobie mlaskać i robić co chcesz druga rzecz GeSoT gracz którego wytypowałeś na światka twierdzi że wyzywałeś administratora na u@ dlatego uważam że na 1h ban to za mało i ja ci dołoże 1 tydzień jeżeli to sie okaże prawdą!![/QUOTE]

Mikrofon jest od komunikacji, tak też robię...
Nigdy przez mój czas gdy nie widziałem Cię na serwerze, więc nie wiem czemu sie wypowiadasz na ten temat.
Gracze sobie krzyczą, śpiewają, gwizdaja czy uj wie co jeszcze robią a ja nawet nie robiłem tego przez 5 sekund i mute...
Do tego zaraz ban skoro nawet nie powiedziałem ani jednego słowa za dużo w jego stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odawales dzwieki nie przez kilka sekund tylko o wiele dłuzej dlatego był mute , zapytaleś się juz obrazliwie [url]http://www8.zippyshare.com/v/h7fJ8Z2K/file.html[/url] [url]http://www8.zippyshare.com/v/h7fJ8Z2K/file.html[/url] na drugim ss widać że ban był przed k**** zmutował mnie idiota ,ale bana dałem po tym zdaniu

po pierwsze tacy gracze co sobie krzyczą, śpiewają, gwizdaja tez dostają mute



[COLOR="#008000"]nauczycie się w końcu edytować posty?[/COLOR]

Edytowane przez FruKtuOzO
post pod postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lizus']odawales dzwieki nie przez kilka sekund tylko o wiele dłuzej dlatego był mute , zapytaleś się juz obrazliwie [url]http://www8.zippyshare.com/v/h7fJ8Z2K/file.html[/url] [url]http://www8.zippyshare.com/v/h7fJ8Z2K/file.html[/url] na drugim ss widać że ban był przed k**** zmutował mnie idiota ,ale bana dałem po tym zdaniu

po pierwsze tacy gracze co sobie krzyczą, śpiewają, gwizdaja tez dostają mute



[COLOR="#008000"]nauczycie się w końcu edytować posty?[/COLOR][/QUOTE]


Parę sekund kochanie...
Nawet nie 3 rundy.
Gdzie upomnienie słowne? Kick?
Od razu mute? ...
Pytałem grzecznie, nie odpisywałeś to zacząłem pisać do Ciebie konkretnie.
Nie wiem gdzie widzisz słowo idiota...
Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi widzisz obrazę...
Skoro "szczylu" to dla Ciebie obraza aż tak dużo że musisz mi dawać bana...
Nie wiem czy wiesz ale tak się mówi i jeśli znajdziesz mi gdzieś dowód że to obraźliwe to proszę bardzo...
Wezmę bana nawet na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczyl posp. «z niechęcią lub gniewem o małym chłopcu» źródło słownik PWN
ban słuszny, jeżeli przez mikro robiłeś coś czego nie powinieneś admin nie musi ostrzegać, mute jest ostrzeżeniem.
zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to kuźwa otworzył?
sprawa jest wyjaśniona, ban słuszny po co drążyć bezsensownie temat, NIE OTWIERAĆ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.