Skocz do zawartości

Cele mapy


LipekakaWariat

Rekomendowane odpowiedzi

Proponowałbym jeszcze zmienić dwie rzeczy na serwerze mianowicie
mimo iż to jest 4fun ustalić zasadę cele mapy paka/hosty żeby nie było zbędnego kampienia, szukania siebie nawzajem i denerwowania niektórych graczy.
Wiele osób z serwera popiera, że gdyby były cele mapy gra była by lepsza, dynamiczniejsza.
Drugim pomysłem jest ustalenie czasu, do którego gracze mogą przesiadywać na respie...
tzn jak jest paka to terroryści na respie
jak są hosty ct na respie.
Niektórzy gracze potrafią przesiedzieć na respie całą rundę i inni się przez to denerwują.
Pozdrawiam czekam na opinie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na tak, denerwuje mnie gra niektórych ludzi, którzy mimo że mają lecieć do paki, kampią..
Z czasem na respie też popieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już to poruszane, chciałem tego, ale nie będzie tego, ponieważ jak ktoś jest słabszy(bez odnzak) to jak ma grać dynamicznie to nie zabije nikogo, kampiąc, zawsze może zabić jedną osobę która raszuje(zazwyczaj jest to osoba z 20+ odznakami).
[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?1429-kampienie-na-respie[/url] tutaj masz przykład dyskusji na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

cele map ok
kampienie na respie było i będzie gracz ma mało odznak i kampi bo chce coś wbić a ktoś już ma nabite kilka i raszuje zeby ubić więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to serwer 4fun to w sumie cele są mniej ważne. Mimo to też mnie drażni jak ktoś notorycznie kampi i myślę, że utrudnianie gry admin pownien nagrodzić slapem czy upomnieniem y@@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.