Skocz do zawartości

Niesłuszny Ban.


PluszowyMiś

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Buch

Admin, który dał ci bana: TaZeK

Dowód w postaci dema/screena: [url]http://www65.zippyshare.com/v/obyw3MGK/file.html[/url]

Data, Godzina otrzymania bana: Przed chwilą. 21.02.2017 ~1:30

Twoje IP/SteamID: STEAM_0:1:4265315

Komentarz: Jakże bardzo dojrzały gracz TaZeK, na jeden z map awp, chciał zemną pojedynek na kosy, lecz ja nie chcąc bić się na kosy zabiłem go awpą. Na to dojrzały TaZek na y@ napisał "Ty kur*o jebana !!!" Co mógłbym potwierdzić admin Average, ale oczywiście nie potwierdzi, bo nawet nie reagował na zachowanie Tazka. Koniec końców tak czy siak mapa się zmieniła, po czym dalej TaZeK próbował nieudolnie mnie prokować, olewałem jego napisy itd. to co ? Zaczęło się slapowanie.(Co widać na screenie załączonym wyżej) Drogi tazku, nie wiem czy dla ciebie słowa "Gościu, zamknij już tą mordę, i daj mi spokój" są obrazą administratora. Na Mapie DD2 TaZeK wyraźnie mi powiedział "Albo złożysz skargę, albo dostaniesz ode mnie Perma" i tak o to właśnie pojawił się mój perm.

PS. TaZeK najwyższa pora dorosnąć.

Wydruk z konsoli:
===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: TaZeK
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-LUZownia.pl
[AMXBans] Powod: 'Obraza administratoraz oraz nie ferplay gra do widzenia admina też nie dostaniesz!!!!'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:4265315'
[AMXBans] Twoje IP: '31.182.201.38'
[AMXBans] ===============================================


Ps. Average był świadkiem całego zdarzenia, lecz pewnie nie potwierdzi tutaj winy TaZkA bo w końcu, przymykał oko na jego zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

1. Primo Administrator nie może dać bana osobie wyżej ranga.
2. Primo każdy ma swoje nerwy a jak wiem tazek ma je na prawdę słabe a sam go straszyłeś ową skargą.
3. Primo ULTIMO jak byś mnie nazwał 10 latkiem uwierz w mgnieniu oka byś z serwera znikł.
tyle od mojej osoby resztą może się zająć kto tam by sobie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Average']1. Primo Administrator nie może dać bana osobie wyżej ranga.
2. Primo każdy ma swoje nerwy a jak wiem tazek ma je na prawdę słabe a sam go straszyłeś ową skargą.
3. Primo ULTIMO jak byś mnie nazwał 10 latkiem uwierz w mgnieniu oka byś z serwera znikł.
tyle od mojej osoby resztą może się zająć kto tam by sobie chciał.[/QUOTE]

A więc czy osoba o słabych nerwach, powinna mieć Opiekuna Serwera? Rozumie że myśląc że go ma, może robić wszystko. Zgodzę się skargą go straszyłem, i byłaby gdyby nie to że źle zrobiłem ssa, jak trudno mu jest zapanować na emocjami, to nie powinien pełnić funkcji opiekuna. Nie pisałem nigdzie że ma 10 lat, a napisał to gracz "klemens", patrz uważnie kto co pisze, bo przewracasz zdania. Czekam co ma TaZeK do powiedzenia na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraziłeś mnie koniec! ja cie tu nie widze chłopie sam właściciel powiedział że mam dać ci perma więc to zrobiłem a to że mam nerwy, to nie oznacza to że nie mogę być op! ty o tym nie decydjesz chłopcze.I zacznij grać fair bo twoja gra świadczy to jakim jesteś człowiekiem.Do widzenia!!!!!! czy widzisz co napisał kolega na górze ślepy jestes!!!!

Edytowane przez TaZeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TaZeK']Obraziłeś mnie koniec! ja cie tu nie widze chłopie sam właściciel powiedział że mam dać ci perma więc to zrobiłem a to że mam nerwy, to nie oznacza to że nie mogę być op! ty o tym nie decydujesz chłopcze.I zacznij grać fair bo twoja gra świadczy to jakim jesteś człowiekiem.Do widzenia!!!!!![/QUOTE]

To pokaż mi dowód gdzie cię obraziłem, bo sobie nic takiego nie przypominam, jeżeli nie umiesz panować nad nerwami, to idź na jakąś terapie czy coś, bo widzę że już naprawdę z tobą ciężko. Mówisz do mnie że gram nie "fair", czyli sądzisz że czituje ? Czekam w takim razie na rozpisanie demka sherclocku, to że jesteś słabszy, i płaczesz jak coś nie idzie po twojej myśli, to już nie moja wina, ty jako opiekun powinieneś dawać przykład a nie wyzywać mnie od "kur*y jebanej". Miałbyś chociaż odwagę się przyznać, że to ty zacząłeś całą awanturę, ja skończyłem z banem, a ty jesteś niewinny. No po prostu kur*a no nie :D Śmiechłem trochę, jedyne o co mi chodzi to o UB, i zawijam z tej sieci, gdzie Opiekun myśli że można mu wszystko. Skoro ja dostałem bana za obrazę admina, to dlaczego ty nie dostałeś bana za obrazę gracza ? bo masz admina i ciebie regulamin nie dotyczy ?

Za obrazę admina jest Perm ?!. Widzę że gracz jak i admin są traktowani na równo.

ŚMIECHŁEM.

Edytowane przez PluszowyMiś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.