Skocz do zawartości

Co to ma być ??


MoNsTeR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: MoNsTeR
Admin, który dał ci bana: Fruktuozo
Powód Bana: uzywanie rtv
Dowód w postaci dema/screena: [IMG]http://i64.tinypic.com/bdjyuw.jpg[/IMG]
Data, Godzina otrzymania bana: zbedna
Twoje IP/SteamID:
Komentarz:
Wydruk z konsoli: jest na ss

Otóż ja i 8 graczy dostaliśmy bany za używanie rtv. Śmiech na sali. Było dać permy a nie na 5 minut. W tym przypadku to nadużywanie praw admina.

Edytowane przez MoNsTeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz skarge napisalem to zamknal odrazu zenada i jeszcze mnie straszy na serwie ;d

[COLOR="#008000"]powiedz mi jak ja Ciebie straszyłem na serwerze?
napisałem "chcesz dyskutowac?" to jest dla Ciebie straszenie? widać że wpisywanie co chwile rtv idzie w parze z Twoim IQ[/COLOR]

@up napisales "chcesz jeszcze podyskutowac?" :)
@down Jezeli praktycznie caly serwer wpisywal to rtv bez zadnego namawiania to znaczy ze im pasowalo...

Edytowane przez naster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?2480-Skarga&p=11940#post11940[/url]
Kur*a 5 razy zmiana mapy przez jebane rtv, opamiętajcie się nie jesteśmy w przedszkolu
wchodząc na serwer przede wszystkim się wchodzi po to żeby grać, jeżeli wam sprawia frajdę wpisywanie rtv podczas rozgrzewki bo CHCECIE SKRZYNKI to sobie róbcie to o 3 w nocy jak jest pusty serwer. Nie mam zamiaru się pieprzyć z wami bo sobie ubzduraliście SKRZYNKI SKRZYNKI SKRZYNKI, tu chodzi o grę a nie o zmianę mapy co chwilę.
Jako admin powinieneś trzymać jakiś poziom a nie bawić się jak jakiś przygłup.
Jesteście głupio zaślepieni w reset i potrzeba nowych skinów, ale zdobywajcie je uczciwie a nie jak jakieś gówna tyle ode mnie.
nie zamykam dyskutujcie sobie tutaj i zapraszam Boziaka lub Matixa żeby się wypowiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nikt nikogo nie namawiał. Pisali z własnej woli. A bany za używanie rtv są śmieszne. Po prostu nadużyłeś praw admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Frukto słusznie postąpił i sam bym tak postąpił :) To jest nadużywanie losowania skrzynek !!! Poczekajmy na stanowisko Boziaka w tej sprawie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dałem bana za używanie rtv, tylko za nadużywanie rtv, czytanie ze zrozumienie widzę nie jest Twoją najmocniejszą stroną.
zmiana 5 map pod rząd wydaje mi się nadużycie zwłaszcza że każdy wpisywał je po to żeby dostać skrzynkę, zachowaliście się jak przedszkolaki, nie umiesz się z tym pogodzić? na przyszłość będziesz wiedział, że na serwerze są ludzie po to żeby grać, a nie biegać na rozgrzewce ciągle na innej mapie. Nadużycie admina? nie wydaje mi się, jedyne co zrobiłem nadużywając admina to to że zbanowałem innego admina, ale jak każdy dostawał bana to i ty dostałeś. na następny raz się zastanówcie, wybieracie mapę to ją gracie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to jest błąd FruKtuOzO gdyż po to jest na serwerze rtv żeby gracze dobrowolnie zmieniali mape!!! druga rzecz to zakazuje sie adminom zmiany mapy i po to jest te rtv!!! a ty co ty odpier... chłopie banujesz samego administratora! i graczy bo se zmieniają mape na rtv! jaja se robisz chłopie moderuj a nie wcinasz sie w serwer!!


[COLOR="#008000"]nie jesteś opiekunem na tym serwerze więc się nie wtrącaj :)[/COLOR]

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odpier*** ? Czy wy naprawdę nie możecie się normalnie zachować ?? Poczekamy na opiekunów serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://i.imgur.com/Ok0dDQD.png[/url]

[url]http://i.imgur.com/t5NbICJ.png[/url]


W takim razie wyłączymy opcję RTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.