Skocz do zawartości

HIP HOP na Żywca


Dojotka

Rekomendowane odpowiedzi

bb288509efb18967f8231e286285b4f8_L.jpg


A dziś zapraszam w moje strony, w Kotlinę Żywiecką otoczoną pięknymi Beskidami. W tej kotlinie, a dokładnie w Żywcu odbywa się oto ta impreza, a mowa tutaj o Hip Hopie na Żywca. Jest to największa impreza hiphopowa odbywająca się w południowej Polsce. Już w tym roku będziemy świętować 7 edycję Hip-Hopu na Żywca. Na obecną chwilę nie ma podanego jeszcze terminu imprezy, ale na 100% będzie to jakiś wakacyjny weekend. W tamtym roku pierwsze informacje były znane już 22 lutego, więc już niedługo możliwe, że ruszy I pula biletów, poznamy termin imprezy i przynajmniej część wykonawców, których zobaczymy na scenie. Impreza ta jest jednodniowa, zaczyna się po południu w sobotę, a kończy zazwyczaj po północy, zależy od rozłożenia artystów. Ceny biletów prawdopodobnie będą się plasować tak jak w poprzednich latach:

25 PLN- I PULA (ilość ograniczona)
35 PLN- II PULA
45 PLN- w dniu imprezy

Miejsce imprezy:
Amfiteatr Żywiecki pod Grojcem
Grojec 50, 34-300 Żywiec


W poprzednich edycjach na scenie mogliśmy usłyszeć takie osoby jak: O.S.T. R, Bonson, Sitek, Kartky, Małpa, Hemp Gru, Kuban, Bezczel, Borixon, Sobota, Paluch, Quebonafide.
Tutaj znajdziecie oficjalną videorelację z roku 2015, która jest moim zdaniem najlepiej zrobiona z wszystkich. Konkret. https://www.youtube.com/watch?v=2OL8pP_-JMU
Moja opinia: Brałam udział w edycji szóstej, w siódmej akurat praca mi nie pozwoliła. Mogę Wam powiedzieć, że klimat który tam jest, jest piękny! Ludzie tworzą niesamowitą atmosferę, a wszystko dopełniają artyści. Nie chcąc Was zanudzać zbyt bardzo, wpadajcie, a uwierzcie nie będziecie żałować!

Tutaj znajdziecie link do oficjalnej strony festiwalu:
http://hiphopnazywca.pl/#/festiwal/



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super napisane :) Lubię rapsy. Sama wybrałabym się na taki festiwal. Zawsze marzyłam o zobaczeniu, posłuchaniu tych mordek na żywo :)

Edytowane przez OlCia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.