Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na admina raffik


Ligaliero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Ligaliero
Godzina, data zdarzenia: 01.03.17 - 16:48:48
Mapa: cs_havana
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: R a f i K :3
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: brak
Opis sytuacji:
Mapa snow gracz zielu czy jakos tak dokłądnie nie pamietam obrażał ludzi, wiec mu kulturalnie zwróciłem uwage ten na to do mnei wyskoczył z atakiem słownym z nowy to uzałem zleje chama i sie nie będe odzywać... Mape potem nazwy nie pamiętam z hsotami takie domki raz odezwałem się do typa by zamknał morde czy jakos tak bo mnie poirytował i chwile potem dostaje bana na 3h od rafika... Spoko szkoda ze typ od kilku map wszystkich wyzywał a jak raz ktoś mu coś odpowiedział to jego koleszka wbił i od razu daje m ibana na 3h nie 30min czy 1h tylko na 3h a koeldze nic nie robi.....Nie pozdrawiam admina rafika..
dit:
Nie neguje tego że ban się należał.. Ale neguje to czemu dostąłem go na 3h, a tamten człek nic...
EDIT EDIT
nastepnym razem bede go nagrywac..

Dowody, świadkowie zdarzenia:

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligaliero napisałem że jest od tego dział "Skargi", ale bez jakiegokolwiek dowodu nic nie wskórasz :D Poczekajmy co na to sam R a f i k :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie widze takowego w tym dziale... Z kosmosu nie wezme nick admina podałem mój jest znany mapy nazy nie znam opisałem hsoty domki to nie rio wieksza troche a bana dostałem 30min temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, przez moją nieuwagę brakowało w dziale wzoru, poprawione naprawione, proszę bez spamu i czekamy na Rafika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Kolego w taki sposob jaki Ty to napisałeś to nie sądzę zeby była tu wina rafika... po pierwsze "wiec mu kulturalnie zwróciłem uwage" -->"odezwałem się do typa by zamknał morde" wole nie wiedzieć w jaki sposob zwróciłeś się do "typa" pierwszy raz ![/COLOR][/SIZE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na serwa mapa cs_havana, wybieram bron z vipa i slysze wasza wymiane slow, on do ciebie nic takiego nie pwoiedzial a ty bach do niego zamknij morde smieciu... no sory, ja cie zbanowalem za to co powiedziales za nic innego, tak nie moze byc kultura ponad wszystko.

Edytowane przez R a f i K :3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.