Skocz do zawartości

[Rezygnacja] TaZek


TaZeK

Rekomendowane odpowiedzi

Żegnam was moi drodzy koncze kadencje na luzowni moja decyzja jest taka ze wzglendu na to że nie ma sensu wole se normalnie pograć a nie sie wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnam, degradacje dostałeś na tsie bez rezygnacji za straszenie sądem xD. Bedziesz miał teraz czas na poprawienie ortografii "ze wzglendu" xD. Ban z 1 dnia zostanie przedłużony na permanentny tylko niech wróci mi komputer :) Pozdrawiam i życzę owocnych sukcesow na innych sieciach xD


powiem ci tyle że twoje cwaniakowanie skonczy sie tym że dostaniesz kiedyś od kogoś na pyre pozdrawiam!!!

a sądem heh sądem powiem ci tyle że ty człowieku wgl nie masz kszty sumienia własnego kumpla z ts szmacic i okłamywać w żywe oczy ściągnełeś go na serwer a teraz robisz z niego barana chuj z ciebie nie kolega.w dodatku jak coś ci nie idzie masz zły dzień wyżywasz sie na innych jak kobieta w czasie okresu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post przeradza sie w kącik dyskusyjny :), tazek, tak mówiłem ze papa przy tsie w sprawach technicznych nie jest swietny, bo sie tym nie zajmował ale nie szmacilem go od najgorszych jak robisz teraz to ty na fb :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam.. Bezsensu robić z tego kącik dyskusyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na [Rezygnacja] TaZek
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.