Skocz do zawartości

Utrata punktów elo.


naster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę w sprawie utraty pkt. elo.
Dnia 04.03.2017 około godziny 12-14 graliśmy mape css_overpass nagle serwer dostał crash'a, jak się okazało gracze którzy byli wtedy na serwerze utracili swoje "pkt. elo" było około 16-20 osób.
Miałem nabite już ponad 1000 jednak nie mam ss'a z overpassa, a z css_mirage który przed nim gralismy (LINK) ---> [url]http://imgur.com/zpD42k0[/url]
Proszę o zwrot rangi, ponieważ mam na to dowody, a poza tymi 16-20 osobami nikt nie utracil rangi przez co jestem w tyle, o ponad 1000pkt.
Pisałem do boziaka na PW, ale widocznie ma jakieś ważniejsze sprawy, spoko nie tylko cs'em się żyje :)
Piszę to po to żeby nie zgineło, a 978 pkt. widocznych na SS'ie do mnie wróciło, bo boziak już mi kiedyś zwracał te pkt. jakąś komendą po pokazaniu dowodu.

Tylko nie wmawiajcie mi, że to jakiś reset, bo tak jak mówie osoby które były nieobecne podczas overpassa nie straciły swoich rang...

Edytowane przez naster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co wiem mają byc tego poprawki, wydaje mi sie, ze Matix cos takiego mowil. 2. Jest to początek drugiego sezonu tego GO MODA, wiec pewne "bugi" i inne tego typu rzeczy mogą sie zdarzyc.
3. Te "pkt. ELO" chyba nie są nam do niczego potrzebne, pokazuja tylko range, a ranga o niczym nie swiadczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnosisz nic do tematu, wszystko to co napisałeś wiem...
Chodzi mi o zwrot, to już z matixem wyjaśniłem, ale temat nie jest do usunięcia.
I nie wiem po co się tutaj w ogóle wypowiadasz jak ja pisze do boziaka i matix'a gościu ;d

[B]3. Te "pkt. ELO" chyba nie są nam do niczego potrzebne, pokazuja tylko range, a ranga o niczym nie swiadczy. [/B]

Co z tego, że o niczym nie świadczy? Nie po to grałem 20h żebym to stracił w sekunde, ale jak już pisałem sprawę z matix'em na ts'ie wyjaśniłem.

@Post jes potrzebny, a ty nie wiem po co spamujesz, bo rang już nie usuwa samo z siebie tylko jak juz przez jakiegoś crasha ;)
Mi usuneło przez crasha, a pisze tutaj, bo mogę.
Jesteś zwykłym adminem od banowania więc się tym zajmij, a nie wtrącasz się tam gdzie nie masz nic do powiedzienia.

Edytowane przez naster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli piszesz tylko i wyłącznie do boziaka i matixa to po co zakładasz temat, ktory widzi kazdy uzytkownik, a potem sie dziwisz, ze ktos sie wypowiada?!
"sprawę z matix'em na ts'ie wyjasnilem" - wyjasniles? To post jest niepotrzebny, jak dla mnie. Wydaje mi sie, ze wiesz, ze Boziak i Matix pracuja ciagle nad tym go modem, WIEC NIE MA SENSU PRZYWRACAC CI CIĄGLE RANGI, SKORO ONA I TAK BEDZIE ZNIKAC. Jesli wszystko bedzie juz naprawione i rangi nie będą sie cofac, to dostaniesz swoją range, "gosciu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh te wściekłe rangi... :D

Zwrócimy Ci te ELO oczywiście.

Baaa nawet lepej! Już są na Twoim koncie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.