Skocz do zawartości

60 fps w 1.6 i problem z cs go


siemaneczko

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Moze ktos z Was moglby pomoc mi w zwiekszeniu fps. Mam lapka z win 10, niby nie jest zly.. 4gb ram, 1.6 Ghz Intel HP Graphik. Probowalem juz wszystkich poradnikow na yt i w google i chyba sie normalnie poplacze.. Na starym kompie wystarczylo synchronizacje pionowa wylaczyc,a tu klops. Wgl ten win 10 to ssie :v


Problem w cs go zaś wygląda następująco: Po wejściu w menu mam 200-300 fps. Wszystko pięknie. Wchodzę w grę, nie ważne czy boty czy online fps spadają do 10-15 i mam takie klatki, że w ZOO takich nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zintegrowana kartę graficzną w której synchronizacji pionowej się nie da wylaczyc i jedynym sposobem jest zmiana karty graficznej na dedykowana ;)
Jednak nie zawsze da się ta kartę zmienić i możliwe ze będziesz musiał po prostu zmienić sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gl_vsync 0 w 1.6 powinno pomóc :)

Btw to że sprzęt jest mierny nie oznacza że system ssie, MS dawno nie wydał tak dopracowanego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.