Skocz do zawartości

kradziez czy co?;d


z0rd

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera panowie, nie moge sie zalogowac na konto steam ! :P
Wbilem na email i tez passy nie dzialaja :/

Macie jakies stare konto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że zapomniał :) troszke lipa z0rd bo nie bede miał kogo bić :) mam nadzieje że ogarniesz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ponad rok temu. Kradzież steam z kontem pocztowym. To nie kwestia zapomnienia. Pisz do valve z informacją co i kiedy kupowałeś i numerem karty z której kupowałeś. Jak kupowałeś boxy jak ja to raczej nie odzyskasz.
Aha, no i z samym valve bujałem się ze 2 miechy. Moja przygoda skończyła się zakupem nowego steam i rezygnacją z poczty na interii :/

Edytowane przez Matuzalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką samą sytuacje wczoraj właśnie nie mogłem się zalogować na steama, ale szybko wysłałem na pocztę o odzyskanie hasła. Coś musiało się wczoraj dziać i to przy wychodzeniu właśnie z naszego serwera i o podobnej godzinie co Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 miechy temu wywalało ze błędne hasło. Poza tym dziwne ze na email wbić nie możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ty zord pierdolisz
jak ktos si zajeba konto pocztowe i steam to piewsze robisz przypomnienie hasla do konta i napewno je odzyskasz bo nikt ci tam nie moze tak tego pozmieniac zebys nie oganal i potem robisz odzyskiwanie konta steam.nie ma opcji zeby nie odzyskac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przychodzi wiadomosc na e-mail....

Zreszta to nowe konto było, duza strata to nie była;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.