Skocz do zawartości

Super hiper mega ultra VIP


mada faka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Vip dostaje +50 hp przy killu, vip dostaje w pierwszej rundzie ak...

Proponuję wprowadzić jeszcze Super hiper mega ultra vipa: Gracz z takim tytułem byłby nieśmiertelny i miał aima

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zwróciłem na to uwagę. Niestety według właściciela ten układ jest dobry. Szkoda, że to mocny cios w balans gry na serwerze, co sprawi, że na pewno cześć graczy odejdzie.

Trzeba też dodać, że VIP ma 120 HP...

Edytowane przez Alray
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że ktoś płaci to musi mieć jakieś przywileje których nie ma gracz niepłacący, ale myślę że to trochę przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą (Alray'em). Myślę że te dwa Vipy które były, były wystarczające i nie "niszczyły" tak równowagi w grze. Jeśli chcecie więcej zarabiać, polecam usunąć "free vip'a" - wtedy więcej osób będzie zakupowało s/gvipa.
W przypadku gvipa było ciężko kogoś zabić (po każdym zabójstwie zyskiwanie +50 hp aż do max), co będzie w przypadku provipa? Liczenie na farta? (nadmieńmy także że nie zawsze ma się głowę tam, gdzie powinna być, więc niekiedy będzie ciężko strzelić komuś banie, kto ma głowę w zupełnie innym miejscu, niż na szyi, lub będzie "nietrafialny" ;p)


Dodam też, żebyście coś zrobili z tym wiecznym pokazywaniem broni, jezu jak mnie to irytujeee ;-; No i nowe modele na vipy, boże nie ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='NWN_LUZ']nie ma to jak krytyka jak juz pisalemvip zostaje .Nie robie tu nic zeby byc jak inne sieci tylko zeby inne sieci robily to co ja .[/QUOTE]

Nie zrozumiałam w ogóle tej wypowiedzi, ok, vip zostaje, - Twoja sieć serwerów, Twój wybór.
Natomiast, kto mówi o robieniu "sieci jak inne", my tylko wyrażamy swoje zdanie, na temat tego vipa, które jest przykro przyznać ale jest złe. Myślę, że powinieneś brać pod uwagę zdanie TWOICH graczy, bo prawda jest taka - sieć jest Twoja, ale gdyby nie gracze, sieci by nie było. Serwer był świetny. Był.

Edytowane przez Kochanka Lucyfera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to... serwer jest Twój i możesz se z nim zrobić co Ci się podoba, ale jako właścicielowi chyba powinno Ci zależeć aby serwery przyciągały jak najwięcej ludzi... takie ruchy przynoszą wręcz przeciwny skutek, poprzedni vip był dla mnie już mocno przesadzony, ale to co jest teraz to jest porażka totalna.

A zachowanie typu: "vip zostaje i koniec kropka" pokazuje właśnie jak traktowane jest zdanie innych i jak administracja cs-luzowni liczy się ze zdaniem ludzi, dzięki którym to wszystko się tak naprawdę kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co kolwiek tu nie ztobimy tylko placzecie wiec ja juz tego nie slucham tylko bede tesyowal jakbede eidzisl dpadek graczy yo zmienie jak nie yo xostanie jsk jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='NWN_LUZ']Bo co kolwiek tu nie ztobimy tylko placzecie wiec ja juz tego nie slucham tylko bede tesyowal jakbede eidzisl dpadek graczy yo zmienie jak nie yo xostanie jsk jest[/QUOTE]

Nie wiem, co tym "botom" się nie podoba, w tym co Ty robisz, mi się bardzo serwer podobał, dlatego dołączyłam do Was także na forum ;p Jeśli chodzi o vipa, wszystko będzie zależne od tego, czy 3/4 osób na serwerze będzie go miało, czy tylko 2/3 :p (żeby nie było, wciąż jestem przeciwko :>)

[quote name='mada faka']A zachowanie typu: "vip zostaje i koniec kropka" pokazuje właśnie jak traktowane jest zdanie innych i jak administracja cs-luzowni liczy się ze zdaniem ludzi, dzięki którym to wszystko się tak naprawdę kręci...[/QUOTE]

Przykro mi, ale tu muszę się z Tobą nie zgodzić. Tylko 3 osoby się wyraziły przeciwko Vipowi (mówię tu o osobach które się tu wypowiedziały na forum, a nie na pw stim etc.), Luz ma prawo dodawać na swoje serwery co chce, sprawdzić czy uda się to wdrążyć. Jeśli się nie uda, to to usunie (miejmy nadzieję) natomiast, jeśli większości graczy się to spodoba, to to zostanie. Jako gracze mamy prawo do wyrażania swojej opinii, ALE ABSOLUTNIE NIE MAMY PRAWA DO NARZUCENIA MU JEJ.

Wierzę w to, że Luz bierze pod uwagę nasze zdanie, niestety musisz się liczyć z tym, że być może jesteśmy w mniejszości :) Nam może się to nie podobać, a 30 innym osobom z serwera może się to podobać, musisz to uszanować, tak samo, jak robię to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten pomysł z wprowadzeniem nowych vipów bardzo się podoba dlatego że jest troszkę wyższy poziom gry dla osoby grającej na ns bez vipów oraz wzbogaca serwer pieniążkiem dzięki czemu serwer może się utrzymac:) Gdyby gracze nie posiadali vipów jechał bym resztę jak zwykłych botów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='NWN_LUZ']Bo co kolwiek tu nie ztobimy tylko placzecie wiec ja juz tego nie slucham tylko bede tesyowal jakbede eidzisl dpadek graczy yo zmienie jak nie yo xostanie jsk jest[/QUOTE]

Bardzo ładna wypowiedź zamykająca temat więc tak uczynię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.