Skocz do zawartości

Rezerwacja nicku


Tosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Tu zwracam się raczej ku głownym administratorom.
Propozycja wygląda dla mnie tak, żeby przynajmniej admini mieli rezerwacje nicku z automatu. Coraz częściej dostaje skargi wchodząc na serw, że miałem podszywke. Ostatnio Shadow, Son Goku również je mieli-byłem świadkiem. Najlepiej by było gdyby ludzie z top15 dostawali też rezerwacje nicku, bo to się robi nieprzyjemne jak nabijasz sobie odznaki, starasz się o to i tracisz czas, a potem ktoś Ci wbija na nick, niszczy staty w topce, wyzywa ludzi w Twoim imieniu, itd.
Wiem, że jest możliwość zakupienia rezerwacji, ale tylko sugeruje. Nie każdy chce tracić hajs na gre :) peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na steam nie można założyć hasła. Dla graczy ns zostaje rezerwacja, koszt jest bardzo niewielki :) Twoja propozycja dla top15 jest całkowicie bez sensu...! W ciągu miesiąca w top15 mogłoby się "przewalać" 30 osób, albo i więcej. Kto to będzie sponsorował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o każdego gracza tylko np konkurs, razem z resetem topki, każdy z top15 dostaje rezerwacje na miesiąc. Czy to trzeba sponsorować? Jak dla mnie jest to tylko promocja serwera żeby grać i wbijać topkę :) A dla was to pare kliknięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

Jak dla mnie to admini powinni miec ochrone czyli chodzi mi o to by dodać hasło na nick co do topki to taki konkurs to dobry pomysł fajna promocja dla serwera i sieci

Edytowane przez H. von donnersmarck
ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.