Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na admina Hezzu


Konrad99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym z głębokim żalem poskarżyć się na administratora o nicku Hezzu>Kondzio_Crew< za wysoką nieodpowiedzialność w "rozdawaniu" banów. Dzisiaj miała miejsce rzecz rzadko spotykana, otóż Admin o nicku "Hezzu>Kondzio_Crew<" w przeciagu 3 minut zbanował 4 osoby z tym samym powodem "obraza admina" czy to stanowcze zachownie? Gram na tym serwerze i nigdy czegos takiego nie widzialem, normalnie to admin upomina poprzez czat czy też "Speak" ale pan Hezzu nie ma mikrofonu badź ba nie ma nawet mutacji i wstydzi sie swojego smiesznego glosiku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam , że admin upominał Cię na serwerze.. Poczekajmy na admina banującego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś upomnienie i to nie jedno, później dostałeś kicka "Ochłoń i wróć" nie pomogło więc dałem Ci bana na 1 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Hezzu']Dostałeś upomnienie i to nie jedno, później dostałeś kicka "Ochłoń i wróć" nie pomogło więc dałem Ci bana na 1 dzień.[/QUOTE]

Mam nadzieje ze nikt wiecej nie zobaczy cię na Serwerze z nickiem >Kondzio_Crew< bo już do naszej ekipy nie należysz. Dzięki za współprace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga została wyjaśniona.. Ban na 3 dni zostaje.. Z adminem sobie porozmawiam osobiście również.. :)

Zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.