Skocz do zawartości

Vip


mada faka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To znowu ja, znowu odnośnie tego waszego vipa

Wnoszę o delikatną zmianę, bo na ten moment nie można vipa zabić jednym strzałem ze snajperki... Co za tym idzie gra ze snajperką traci całkowicie sens, równie dobrze mogę sobie kupić scouta bo na jedno wychodzi skoro muszę oddać 2 strzały

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niejednokrotnie byłem w sytuacji w której strzelam w vipa za 110 dmg, ten nie pada i po chwili mnie zabija... to trochę irytujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym LUZowi. Stwierdził, że tak ma być i jeszcze inne sieci będą robić jak on xD


Adminom za słabo idzie, muszą czymś nadgonić :) (jeśli któregoś uraziło to przykro mi, niech się zrzeknie go :D)

Edytowane przez Alray
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być...??? żeby ze snajperki robić wiatrówkę???

Widzę że właściciele są nieomylni i wszystkie ich decyzje są trafne.... jestem ciekaw czy ktoś kiedyś zaproponował jakąś zmianę tak żeby weszła ona w życie

Mam nadzieję że pieniążki za VIPy się zgadzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię , że takie wysokie HP posiada tylko ranga PROVIP. Ja też byłbym za tym, żeby usunąć tak wysokie HP na starcie, można wystartować ze 100 HP i po zabiciu kogoś otrzymać kolejny procent. Lecz to jest moje zdanie. Skoro właściciel powiedział, że tak zostanie to trzeba będzie to uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje potrenowac i trafiac w glowe wtedy nie ma znaczenia jakiego kto ma vipa.ak juz pisalem tylko placz i nic wiecej .Ktos moze byc lepszy od was i normalnie alefa na cala siec a nie ma o co .Moze cos wyjasnie bo widze ze nie baro rozumiecie po co sa vipy na sieci. Vip to nic innego jak taki wspomagacz dla slabych gracvzy zeby tez mogli sie cieszyc z gry a nie tylko byc bici przez was,jednak jak to bywa kazdy chce byc najlepszy wiec i ci najlepsi kupuja vipy zeby byc jeszcze l;epszymi.czyli wsumie sytuacja jak wczesniej ,dlatego postanowilem stworzyc vipa ktory bedzi bardziej pomocny no i teraz wlasnei pokazuje to wasze umiejetnosci .Nie dajecie rady slabym gracza lub nie jest to takie latwe jak bylo i zaczyna sie placz. tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.