Skocz do zawartości

UB Fuck it.


Fuck it.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Fuck it.
Admin, który dał ci bana: Web (tak przynajmniej w konsoli mam napisane, bo nie znam nicku kom
Powód Bana: Nie wiem, prawdopodobnie rzekome granie na aktywnym banie.
Dowód w postaci dema/screena: [ATTACH=CONFIG]253[/ATTACH] w załączniku
Data, Godzina otrzymania bana: 23.03.2017 19:12
Twoje IP/SteamID:
Komentarz: Proszę o odbanowanie, gdyż nie wiem z jakiego niby powodu dostałem perma za granie na aktywnym. Ludzie, opamiętajcie się. Nigdy bana nie miałem ani nawet nie miałbym za co mieć bo normalnie gram a wczoraj znikąd ban niby za moje zachowanie co jest totalnym brakiem obeznania. Człowiek się fatyguje na forum żeby napisać skargę dla dobra serwera a potem jeszcze sam obrywam. A teraz to że jeszcze gram na aktywnym to nie wiem już nawet co powiedzieć na takie coś. Zawsze gram na jednym tylko IP z telefonu bo na routerze mam słaby internet, więc nie moja wina że ktoś z Was się pomylił. Byłem pewny że Kundzik skrócił mi bana, więc nie było w tym nic dziwnego że mogłem wejść na serwer. Nie jestem idiotą żeby wchodzić na aktywnym banie, opamiętajcie się. Śmieszne to jest że są goście co robią burdy co chwile a ja jeden jedyny raz coś napisałem do człowieka który mnie obrażał i od razu mam perma? Taka polityka serwera? Ręce się do braw składają. Proszę o ub, gdyż nic nie zrobiłem. A jeśli Waszym zdaniem zrobiłem to proszę o jakąkolwiek argumentację, bo nawet nikt mi nic nie udowodnił ale banować to już łatwo.
Wydruk z konsoli:


BUILD 1065 SERVER (0 CRC)
Server # 46
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Web.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Fuck IT
[AMXBans] Reason : ' Aktywny BAN '
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 21258335 '
[AMXBans] Your IP : ' 83.5.250.148 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console.
[ATTACH=CONFIG]254[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie skrócił Ci bana... Z kundzikiem rozmawiałem i teraz nie kłam.. Dostałeś bana na 1 dzień a nie jest tak trudno to odczekać... Więc wchodząc na aktywnym banie , nie możliwości rozmowy na żaden jakikolwiek temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale perm jest tylko za czity, za wejście na aktywnym jest ban do tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz,porozmawialem z fuck it'em, i dostal ub,u niego to zdazylo sie pierwszy raz,u mada faka 10,wiec przestanmy. chlopak gra z nami dlugo,i nie bylo z nim problemow,do akcji z mada faka. wiec ub,za tego aktywnego dostajesz. graj i uwazaj na siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.