Skocz do zawartości

PROSBA O UB


hejzikzdr

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Ram Pam Pam..
[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 54 minutes and 21 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : TylkoiWylacznie-AmneszkaHejz!
[AMXBans] Reason : ' obrazanie innych graczy '
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1296553203 '
[AMXBans] Your IP : ' 82.177.80

Nigdy na tym serwerze nie pisałem o ''Ub'' ale myślę,ze tym razem napisze ponieważ dostałem bana na tydzień od admina ''Ram Pam Pam..'' ,który nie był obecny podczas kłótni z innym graczem i nie słyszał obu stron...obrażaliśmy się po czym tamten gracz powiedział,ze mam już po ''grze''. Admin ''Ram Pam Pam'' nie był w tym czasie jak doszło do kłótni na serwerze po czym wszedł i wlepił tylko ''mi'' bana na tydzień uważam,że jest to nie sprawiedliwe i chciałbym dostać ''UB'' a jak nie to skrócony czas bana. Pozderki myk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś już bana bodajże 2 dni temu za obrazę admina, jak widać niczego nie nauczyło Cię to.
Fakt, nie było mnie na serwerze, ale są ludzie, którzy poinformują mnie o Twoim zachowaniu, a poza tym, jak wchodzę na serwer i od razu widzę jak napinasz się do każdej osoby zwracającej Ci uwagę to chyba jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nie dostaniesz UB !!! Za ten brak kultury i za to , że jak Cię też raz próbowałem uspokoić , powiedziałeś do mnie "wielbłądzie nie wpier*** się".. Jeżeli dalej usłyszę albo zobaczę po tygodniu brak poprawy zachowania , to po prostu się pożegnamy.. Działasz w ten sposób na szkodę sieci i buntujesz graczy , że jakich adminów przyjmujemy.. Skończyło się pobłażanie...

Zamykam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.