Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] skarga


Ligaliero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Ligaliero
Godzina, data zdarzenia: 25.03.2017 godz 11 z minutami
Mapa: dd2 snow czy jakoś tak nie znam nazwy ale no zwykły dast 2 tyle ze txt ziomowe
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: greensmoke
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie mam
Opis sytuacji: Daje mu u@ że monika bez ciagnika lata na abh green przechodzi na specta to podpuszczam ją by pokazała jak bh ona bh z respa ct do anarchi no nie wiem albo bóg bh albo raczej abh... A admin sprawe olał znaczy siedział na specie ok 2 rundpodczas, których starałem się podpuścić by zobaczył i dał jej bana, ale nie green wrócił do gry nie byłafk bo pisał na czacie cały czas.. Chyba że abh jest tu dozwolone?? Btw na koncu chce dodać że kolezanka monika byłą tak dobra, że jak zwróciłem uwage podała mi nawet yt od któego te abh pobrała
Dowody, świadkowie zdarzenia: Wiele osób widziało to na serviw nicków nie spisze bo te osoby i tak nawet nie wiedzą co to bh a co dopiero abh... Jak zminiac mape to admini się biją i co pare minut mapa zmieniana jest jak kogoś zbanowac to nie ma chętnego..

Edytowane przez Ligaliero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Ligaliero jakbym widział, że piszesz mi na te ,,u@,, to bym coś z tym zrobił ale mi się nie pokazywało nic albo po prostu za szybko czat przelatywał przez rzucanie granatów lub wasze pisanie :) A tak dziękuję za info, że Pani monika z ciągnika ma bh :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.