Skocz do zawartości

Zgranie danych z HDD


Matuzalem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam płytę główną pod, którą mogę podpiąć tylko jeden dysk twardy. Mam też stare dyski twarde, z których chciałbym przerzucić dane na dysk przenośny. Jak to zrobić? Czy są jakieś przejściówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]https://www.x-kom.pl/p/66077-przejsciowka-gembird-konwerter-usb-do-sata-ideata-25-35-zasilacz.html[/url]

Xkom znajdziesz w sukcesji w łodzi.

Tylko zadzwoń i zapytaj czy mają na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dobry człowieku :)
A to mam jeszcze pytanie. Bo jak na dysku, który chcę podłączyć mam system to muszę tam jakoś zworki odpowiednio ustawić? czy po prostu podłączam i system traktuje to jako dodatkowy zewnętrzny HDD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potraktuje Ci jako dysk dodatkowy tylko jako pamięć rozszerzoną, pokaże Ci go wtedy w "Mój komputer" czy "Ten Komputer" (zależnie od systemu) jako kolejne litery dysku tak samo jak w przypadku podłączenia dysku przenośnego :D

Czyli np. podłączasz pendriva to pokaże Ci go jako I: Dysk wymienny, a tutaj pokaże Ci kilka takich dysków zależnie od ilości partycji na dysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.