Skocz do zawartości

Skarga na Admina


Yasha

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Yasha
Godzina, data zdarzenia: aktualnie jest godzina 16:40 a całe zdarzenie ciągnie się od paru dni.
Mapa: Nie jestem wstanie wypełnić tego punktu.
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Perkoz / MG agis
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: niestety amxbans nie oferuję opcji sprawdzania ip admina a niestety nie wiem czy znajdę owe osoby na serwerze ponieważ poprosiłem ich o banowanie cziterów a po 2 wchodzą sobię raz na jakiś czas tylko pograć :)
Opis sytuacji: Więc tak zacznę od zachowania pana Perkoza, owy admin obejmuję rolę AFKERA i SPAMERA, już wyjaśniam o co mi chodzi admin perkoz wchodzi na serwer i chyba idzie na zakupy bo nie ma go przed monitorem z 30 min można pisać do niego że połowa serwera ma WH, SH a on nadal gapi się w skrzynki, a rolę spamera uzyskał dzięki nadużywaniu "@@ szukam jelenia na admina bo nie mam czasu na wejście w amxmodmenu i potrzebuję robina który pomoże mi przy tym". A teraz chciał bym poruszyć osobę o nicku MG agis który oprócz banowaniu za Mikro i prowadzeniu rozmów z "przyjacielami" nie ma czasu na nic innego nawet jeżeli pół serwera korzysta z opcji u@
Dowody, świadkowie zdarzenia:

Dowody na MC agis są następujące są to wycinki z amxbans :)

2016-10-02 EDWARDO MORA MG agis MIKRO +16 1 Godzina

2016-10-02 xDiego11 MG agis aktywny Na zawsze

2016-10-02 xDiego11 MG agis AKTYWNY BAN !

? MG agis SPAC MIKRO+16 1 Godzina
Pawcio;) MG agis OCHLON I WROC 1 Godzina

A gdzie w tym wszystkim są SS itp? A przepraszam jest .....

2016-10-01 Jebuuuuut :D MG agis Wallhack Na zawsze
2016-10-01 ZeBo MG agis Wallhack Na zawsze

A nie robi się czasem SS ? nie ważne czy widać wh czy nie?

Dowodów na Perkoza nie mam no ale wystarczy spytać graczy którzy wypłakują się na mikrofonie że ktoś ma wh...


Z góry dziękuje i przepraszam wszystkich których uraziłem w swojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego....-_-po 1 gdyby nie.my w ogóle nie było by admin bo tylko my tam wchodzimy. AFK jestem max 5 min 3 h temu byłem dłużej bo rodzice mnie zawołali i nie miałem jak wrócić do komputera.Zawsze jajestem na kompie sprawdzam cheatera co można spr na amxbans.
Co do pisania na y@@ pisze co kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy myslicie, ze admin to Wasz niewolnik sluzacy Wam 24h/dobe, bedacy na kazde Wasze skinienie palcem? Sama juz sie przekonalam, ze tutaj jak ktos cos napisze to musi miec odp w 5 sekund bo jak nie to zaraz spamuje, wyzywa, skargi pisze. Czasem sie kogos nagrywa, czasem cos w konsoli sprawdza i nie zawsze widzi @ co piszesz do niego, a gwarantuje Ci, ze jak bys mial @ i byl sam na kilku czitow i jeszcze do tego 10 dzieciakow dracych sie na Cb przez mikro to bys sie rozplakal i wyszedl z serwera nie ogarnawszy niczego. Admin to tez czlowiek i gracz. Czasem jak nie ma full serwera to celowo sie siedzi na spect. Teraz odnosnie skargi. Co to sa za dowody i czego oczekujesz?:D Prawidlowe bany. Moze czasem pomoc adminowi trzeba a nie pisac skarki? Skarga bez zadnych podstaw, do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy, rozumiem każdy ma swoje życie ale jeżeli naprawdę zaczeli byście banować to z 20 osób grało by tam 10 ale naprawdę uczciwych graczy i tylko o to chodzi...



[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?314-Ban-za-nic&p=994#post994[/url] i jak wytłumaczyć to? brak ss...

Edytowane przez Yasha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiaj sie bo nie masz racji, tego przykladu nie trzeba tlumaczyc bo ja mu pisalam zeby nie wstawial dema bo gracz ma aktywne bany i nie bedzie ub.

Sprawa wyjasniona /zamykam.

Edytowane przez Justyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.