Skocz do zawartości

Propozycje.


YeeM ! <3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dodanie małych map w głosowaniu na serwer. (Mamy tam ok. 5 może 6 małych map)
2. Dodanie pluginu "Mała mapa".
3. Plugin "afk".
4. Plugin który wyłącza vipy na mapach takich jak: "awp_" "aim_" "fy_"
5. Wgrać plugin który blokuje bs B gdy jest mniej niż 5 ct.
6. Wyłączyć "ducha". (Przechodzenie modeli gracza przez siebie, często w siebie wchodzą na początek rundy i nie da się zabić)

Edytowane przez YeeM ! <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ogólnie pomysły dobre :D Dużo roboty przy nich nie ma, a zmienia sporo bo na 4fun2 nie ma ludnosci jak na 1 i neistety cześto jest 5 osób i sie gra wielka mape i jeszcze pajace plantuja na b... plus afka szukanie nie przyjemne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo można by jakiś mały konkursik zrobić by pobudzić 4fun2 nagroda to vip czy nie wiem co bo ogólnie słabo jak na 1 siedzi nonstoper 32 luda i sie wbić nie da, a znów na 2 pustki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw porpawić mozna vipa... Bo irytuje mnie to jak w 1 rundzie admin-provip sobie awp kupuje... No chyba psitoletówka to pistoletówka... Przez rozgrzewke czasem sie to buguje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno nie wiem czy to sie da naprawić ale czasem jest tak, ze zabic sie kogos nie da bo prześwituje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ligaliero']Jeszcze jedno nie wiem czy to sie da naprawić ale czasem jest tak, ze zabic sie kogos nie da bo prześwituje[/QUOTE]

Yeem już o tym pisał (patrz 6 punkt w temacie) ;)

A co do tematu to bardzo przydałyby się zmiany, myślę też że serwer 4Fun potrzebuje naprawienia paru bugów i ogarnięcia mapek tak jak napisał Yeem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maslo']Yeem już o tym pisał (patrz 6 punkt w temacie) ;)

A co do tematu to bardzo przydałyby się zmiany, myślę też że serwer 4Fun potrzebuje naprawienia paru bugów i ogarnięcia mapek tak jak napisał Yeem.[/QUOTE]

Pajacu pod postem yeema masz że edytował bo wszystko zbiera w 1 post.. po drugie to i tak większość z nich jest ode mnie na pw mu podawałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.