Skocz do zawartości

Map Changer


Alray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś na shoutboxie kolega Albert napisał, że nowy plugin na zmiany map nie jest skończony i dlatego możemy grać tą samą mapę wielokrotnie pod rząd. Tu pojawia się moje pytanie i prośba- czy na czas dokończenia pluginu nie możnaby przywrócić starej wersji? (jeśli potrzeba mogę wam ten nowy plugin zrobić...)

Pozdrawiam, Alray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak trzeba to poprawić bo w vote prawie ciągle te same mapy, nominować można jedna w kółko i grac tez ciągle to samo, trzeba to zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów jakiś temat bez sensu, skoro Albert napisał, że nowy plugin wymaga poprawek to zapewne tak jest. Gdyby mógł na czas pracy przy nowym pluginie wrzucić stary to pewnie by tak zrobił, ale stawiam na to, że nie zostało to zrobione bez powodu. Zapewne nie wrzuca starego z tego względu, że każda zmiana w nowym pluginie jest na bieżąco sprawdzana.

Zapewniam WAS wszystkich drodzy gracze, że nie robimy tego dla Waszej niewygody, ale po to by stale modernizować i rozwijać sieć serwerów.

Pozdrawiam [B][COLOR="#008000"]SNICKERS[/COLOR][/B]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest zrobiony po to, żeby osoba poprawiająca błędy wiedziała jakie są i co trzeba poprawić bo chyba z powietrza informacji nie weźmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież został poinformowany na ChatBoxie o czym wspomniał sam twórca tematu, więc Albert ma już jakąś wiadomość tak?! No chyba że się mylę.
Równie dobrze skoro to zauważyłeś to mamy coś takiego jak "Sprawy techniczne 4FUN" mogłeś tam wpisać, bo tam są wszystkie problemy zapisywane i wtedy technicy mają wszystko zapisane co trzeba poprawić.

Starałem się Wam coś wytłumaczyć, ale poddaje się. Drążcie dalej sobie ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co drążyć :) Dalsze posty proszę o wpisywanie TYLKO błędów w pluginie:

- możliwość nominowania ciągle tych samych map
- możliwość grania tych samych map jedna po drugiej

Jeśli ktoś zauważy inne błędy proszę o napisanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zostanie wgrana stara wersja.
2. Jezeli masz checi na zrobienie takiego pluginu prosze bardzo droga wolna, jak skonczysz daj znac.
3. Po co chcesz robic taki plugin skoro tak bardzo narzekasz i mowisz ze to co bylo wczesniej bylo lepsze? FU*K LOGIC

Dzis postaram sie ogarnac ten plugin do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Albertd']3. Po co chcesz robic taki plugin skoro tak bardzo narzekasz i mowisz ze to co bylo wczesniej bylo lepsze? FU*K LOGIC.[/QUOTE]
Czytania ze zrozumieniem uczą w szkole podstawowej. Być może czas tam wrócić.

Pozdrawiam, Alray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosilem sie do tego co pisales na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie było przecież czego chwalić. Widziałem, że plugin jest już poprawiony i teraz wygląda dobrze, więc temat można raczej zamknąć.

Dziękuję i pozdrawiam, Alray.

Edytowane przez Alray
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie temat wyjaśniony i do zamknięcia :D

Następny bezsensowny temat Panie Alray stworzony przez Ciebie będzie ignorowany i wyrzucany do kosza :)

Pozdrawiam [COLOR="#008000"]SNICKERS[/COLOR]

Zamykam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.