Skocz do zawartości

ub techno


TECHNO_MMz

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjasniema od razu przyczyne swojego bana ! to był wyraz mojej antypati do SVHED'a ktory pozbawil mnie mozliwosci adminowania na luzowsni w sposob taki iz zostalem zbanowany z forum bez mozliwsoci jakiejkiegokolwiek zatreagowania z mojej strony !! minaowicie byla taka sytuacja ze mialem admina na luzowni i byla aczkolwiek sytuacja zmianu mapy na dd2 LONG a ja mianowicie na ilosc osob ZGROMADZONYCH NA ASERWERZE ZMIENILEM NA DD2 I TAK NAPRAWDE DLA TEGO ZOSTALEM POZBAWIONY ADMINA NA 4FUN CS-LUZOWNI !! PRZEZ PANA svhed!! PONIEWAZ NIE MIALEM ZADNEJ MOZLIWOSCI NA ODWOLANIE SIE OD ZAZUTOW PRZEDSTAWIONYCH PRZEZ OSOBE PANA SvHeda!! BO ZOSTALEM AUTOMATYCZNIE ZBANOWANY Z FORUM !! I TYLE CO DO MOJEJ OSOBY Z GORY CHCIALBYM WSZYSTKICH POZDROWIC I SERDECZNIE PRZEPROSIC ZA WSZELAKIEGO TYPU NIESTOWNE ZWROROTY MOJEJ OSOBY CO DO INNYCH GRACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZEPASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ostatni raz gdzie się wypowiadam pod jakimkolwiek Twoim wątkiem. Jeszcze raz a polecisz permanentnie z forum i serwera 4fun. Chcesz grać? Graj,ale nie zmuszaj ludzi żeby musieli z Tobą obcować,a takimi postami zmuszasz Nas.
Sorry modelatorzy,ten już sam zamknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.