Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga Rychu, SaiYuhi


GraveStreet

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: GraveStreet<3
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Rychu, SaiYuhi
3. Powód skargi: SaiYuhi: Podczas budowania wlatywal na mnie na noclipie i to mnie tepalo do gory i nie moglem zrobic kampy, podczas przygotowania w tej samej rundzie zabral mi klocka, gdy wchodzilem do jego kampy juz go bilem to przestawil klocek i mnie tym samym zablokowal(zabil i dopiero odblokowal), Rychu: Obraza mnie zebym sie odpierdolil ze jestem debilem itp
4. Dowód rozpisany ss/demko:Co do rychu to sa swiadkowie na serwerze i HLTV a co do SaiYuhi widzial pistu ze ten mnie zablokowal bo byl za mna w kampie, sai zniszczył mi kampe to widzial/a natalka
dowód ze obrazal:[1098 PR] GraveStreet<3: no i chuj na noclipie se latales
[1098 PR] GraveStreet<3: debilu
Pistuuu killed bolek with famas
[CSXGuard] Currently not recording.
[1219 PR] RychuPL: GRave odpierdol sie
[1219 PR] RychuPL: GRave idioto
Kliknij F aby kopiowac blok!
Unknown command: -jetpack
[1219 PR] RychuPL: nawed ci nie po




5. Czego oczekujesz : Poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam nie widzialem tego ale wiem ze sai jest do tego zdolny ostatnio jak gralem sb zajolem 1 miejsce przez spawnem juz prawie konczylem kampe a on mi zablokowal kampe swoim klockiem i nie dalo sie wbic do kampy i tak ciagle poprostu sai naduzywa swojej wladzy i naduzywa admina nawet gdy nie pomaga nie wchodzi normalnie do kampy tylko wlatuje ostatnio zrobil haesa na zbugowanego polpixela nie wchodzil na niego tylko wlatywal :) a co do rychu to tak samo i sadze ze skarga sluszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ja ci blokow z kampy niebralem a niemoja wina ze sie dalo przez txt wejsc
2. Nie blokowalem cie klockami
3. Nie rozwalalem ci kampy
4. A z podsadzka to niemoja wina ze lecialem na noclipie i go dalo do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.