Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] KLE KLE KLE KLE


BOCIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: BOCIEK ROBI KLE KLE
Godzina, data zdarzenia: 17;00 08.04.2017
Mapa: de_dust costam
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: matuzalem
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: sprawa jest krotka, mialem kilka bindow ktore byly obrazliwe, zbindowalem sobie wczoraj kilka klawiszy zeby potrolowac na innym serwerze, zapomnialem odbindowac klawiszy. myslalem ze kliknalem say i zaczalem pisac, no i polecialy te nieszczesne bindy bo jednak say nie nacisnalem.
ludzie mnie znaja na serwerze i wiedza ze nie obrazam, zwlaszcza w taki randomowy sposob. wiec jesli nie sciagniecie bana, to prosilbym o skrocenie bo nie zrobiem tego umyslnie. pozdrowki
Dowody, świadkowie zdarzenia:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Matuzalem.
[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 51 minutes and 42 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : BOCIEK ROBI KLE KLE
[AMXBans] Reason : ' obrazasz '
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 14363071 '
[AMXBans] Your IP : ' 89.74.71.159 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy sytuacji, tłumaczenie wydaje się sensowne, aczkolwiek nie podoba mi się idea trollowania na innych serwerach z wyzywaniem. Byłbym za skróceniem ale do min 1 dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moge powiedziec...wrocilem nawalony o 3 nad ranem, odpalilem kontera i zaczalem wpisywac jakies pierdoly do bindow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział Prototyp masz 7 dni na usunięcie bindów :)
Kundzik jest OP, zna sytuację przy której było kilku adminów więc pewnie on podejmie decyzję czy skrócić czy zostawić czy przedłużyć. Dla mnie jako banującego - ban zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BOCIEK']co moge powiedziec...wrocilem nawalony o 3 nad ranem, odpalilem kontera i zaczalem wpisywac jakies pierdoly do bindow[/QUOTE]

A co byłoby, gdybyś to nasz serwer wybrał za cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie "byłem nawalony" więc walne sobie chamskie i obraźliwe bindy i pobawię się w trolla to żadne tłumaczenie.
jak dla mnie ban powinien zostać, ale decyzje i tak podejmie OP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadnym wypadku,masz 7 dni na ogarniecie bindow i natrolowanie sie na innych sieciach. A jeszcze raz taka sytuacja sie zdazy,to pozegnamy sie na amen. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z tego co usłyszałem to zachowałeś się karygodnie a takie zachowanie będzie "nagradzane" takimi właśnie banami.. Jak pisała Nika nie obchodzi mnie czy byłeś "nawalony" czy też nie.. To jest trollowanie , to jest też również obrażanie ludzi na serwerze... Przez takie bindy psujesz atmosferę serwera.. Ban zostaje na 7 dni :).. Nauczysz się nie wchodzić na "cyku" i trochę pokory.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.