Skocz do zawartości

Propozycje dotyczące map i rtv


Parlamentarzysta

Rekomendowane odpowiedzi

aim_map, aim_map_usp i inne takie tez nie ma, a jak gramy o 6tej rano w 4 osoby to jak chcą ludziki to załączam bo to łatwo serw nakręca, a co myslicie o mapach surf :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiilu, z mapami awp_xxx aim_xxx jest wielki problem- provipy biegające z kalachami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem świeży na forum,ale Bociek tu ma fajny pomysł, popieram go, i myślę że będzie to fajne rozwiązanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt "kiilu, z mapami awp_xxx aim_xxx jest wielki problem- provipy biegające z kalachami"
Wystarczyłoby przestrzegac zasad na tych mapach przez provipy a za niestosowanie się dawac odpowiednie nagrody proste? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że boziak ma dużo roboty z serwerami ale jak ma czas dodatkowo się tym zając to świetnie. Pytanie czy chcemy wyłączać vipy bo jaki wtedy jest ich sens. no i Luzu mowil o swojej wizji 4fun bez aimmap, dawno temu gralem na takich i rozumiem to. Ale sam chce więcej pokręconych map i dobrej zabawy, wbijanie 150 fragów na c4 juz się nudzi :P
A banowanie ludzi za używanie czegoś za co zapłacili serwerowi nie jest dla was nieetyczne w ogóle? źle myślicie pany.
Tylko głowa się wypowiedział o surfach, wypowiedzcie się nt mojego posta w koncu, nowe mapy de_ mozna rotacyjnie wrzucac i wyrzucac, a moja propozycja jest troche inna , bo chodzi o wprowadzenie zupelnie nowego trybu jak surf czy fy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużo roboty z serwerami?

Zajmuje się tylko GOMOD #1 więc chyba chodziło Ci o Alberta który ma serio sporo na głowie jeśli chodzi o Luzownie :)

Jeśli pomysł wyłaczenia vipa na danej mapy jest zły... Co za problem zmieniać plugin vipa na wybranych mapach na taki który nie ma menu wyboru broni? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mądry ogarnie te surfy to może wyjść fajnie ;) A co do awp i aim mapow, uważam że trzeba by było znaleźć nieco większe odpowiedniki i tak jak wyżej - wyłączamy vipy, albo chociaż niektóre funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.