Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na PI3TRUL4


Maslo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: MaSlO
Godzina, data zdarzenia: 17:30, 04.10.2017r.
Mapa: de_tuscan
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: PI3TRUL4
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: -
Opis sytuacji: Graliśmy sobie i wpisałem rtv bo mapa mi się nie podobała i nagle razem z Edkiem dostaliśmy bana na 5 minut za nadużywanie rtv.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Edek, który również dostał bana

[url]http://files.tinypic.pl/i/00890/lcay19jq6hn8.png[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja dam moją wersje zdarzeń.... Grałem w tym czasie i sam doradziłem petruli by dał wam bany bo albert pozwolił bo plugin rtv nie działa poprawnie i nadużywaliście go obaj... Zmieniliście w ciągu 10min mapę z 3-4 razy?? Było 8 osób petrula dał fy_snow wy swoje rtv i dało infernodust potem dał fy_pool daliście rtv poszło na tuscana to mu powiedziałem by banował bo albert na to wyraził zgodę.. A to ze was ostrzegał olaliście... BTW masło jak tak płaczesz możesz perma dostać za słowa "admin kurwa" Tylko petrula jest dobry i ci go narazie nie dał i liczy na przeprosiny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ligaliero']No to teraz ja dam moją wersje zdarzeń.... Grałem w tym czasie i sam doradziłem petruli by dał wam bany bo albert pozwolił bo plugin rtv nie działa poprawnie i nadużywaliście go obaj... Zmieniliście w ciągu 10min mapę z 3-4 razy?? Było 8 osób petrula dał fy_snow wy swoje rtv i dało infernodust potem dał fy_pool daliście rtv poszło na tuscana to mu powiedziałem by banował bo albert na to wyraził zgodę.. A to ze was ostrzegał olaliście... BTW masło jak tak płaczesz możesz perma dostać za słowa "admin kurwa" Tylko petrula jest dobry i ci go narazie nie dał i liczy na przeprosiny..[/QUOTE]

Nie twoja sprawa to się nie wtrącaj a tak poza tym to nie chodziło o to że admin jest "kurwą" tylko że w kontekscie "admin kurwa bana za takie coś?" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba sobie żartujecie ?! Sam bym się wściekł za nadużywanie rtv... Ustosunkowujcie się do jednej mapy!! Niech przyjdzie sam Pietrula oraz opiekun serwera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrula na ts siedzi jak coś... Po drugie moja sprawa maslo bo piszesz skarge a nie masz racji ale twój gimbomózg tego nie ogarnia, tak samo tego, ze za admin kurwa = obraza admina = perm poczytaj regulamin bo się dopiero wymądrzałeś z jego znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maslo']Nie twoja sprawa to się nie wtrącaj a tak poza tym to nie chodziło o to że admin jest "kurwą" tylko że w kontekscie "admin kurwa bana za takie coś?" ...[/QUOTE]

Jeżeli był przy tym to czemu ma się nie wypowiedzieć... Więc takie twoje komentarze są nie na miejscu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kieras']Jeżeli był przy tym to czemu ma się nie wypowiedzieć... Więc takie twoje komentarze są nie na miejscu....[/QUOTE]

Wszedł już dawno po fakcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo... Tak jak pisałem było 6-8osób góra.. i granie na mapie z 2 bs było bez sensu jak nie ogarnailisie, że gra sie only a... więc poprosiłem ja i killman o zmiane mapy na mniejsza, a wtedy wy ruszylisćie do akcji zmian rtv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ligaliero']No nie bardzo... Tak jak pisałem było 6-8osób góra.. i granie na mapie z 2 bs było bez sensu jak nie ogarnailisie, że gra sie only a... więc poprosiłem ja i killman o zmiane mapy na mniejsza, a wtedy wy ruszylisćie do akcji zmian rtv...[/QUOTE]

Kliman o nic nie prosił nawet to potwierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maslo']Wszedł już dawno po fakcie...[/QUOTE]

Wszedłem po fakcie?? A to dobre bo mozna sprawdzić kto ile siedział a siedziałem już ponad dobrą godzinę na servie ale dalej wymyślaj masło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ligaliero']Wszedłem po fakcie?? A to dobre bo mozna sprawdzić kto ile siedział a siedziałem już ponad dobrą godzinę na servie ale dalej wymyślaj masło..[/QUOTE]

Nie płacz już bo o byle co płaczesz. Edek cię zabije - płaczesz, ktoś robi bh lepiej odciebie - ma autobh i kolejny płacz ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.