Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Admini


HermionaGranger

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: HermionaGranger
Godzina, data zdarzenia: ---
Mapa: ----
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Ogólnie wszyscy admini :P
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: ----
Opis sytuacji: No cóż tak jak pisałem w skardze na pewnego złodzieje admini olewają swoją funkcje gdy zgłaszam dziecko które drżę ryja przez mikro muszę czekać z dobre 5 minut żeby gracz dostał bana / mute Admin NormanPrice slapował swojego kolege podczas gry w tym się obrażając/kłócąc Admin Dejv. gdy byłem sam na tt paka nie była za plantowana schowałem się więc za skrzynką i czekałem gdyż słyszałem kroki admin mnie perfidnie slapnął przez co zginąłem dejv także puszcza jakieś bindy typu "Naucz się kultury" czy coś takiego takie coś jest strasznie irytujące gdy ktoś gra czy same słuchanie tego jest denerwujące.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Miałem ss gdy NormanPrice slapował swojego kolegę jeżeli mi się uda je znaleźć to je oczywiście tutaj dam

Edytowane przez HermionaGranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja serio nie mutuje dzieci, ktore gadają przez mikrofon, wiesz o czym Ty mowisz, na kazdej mapie daje mute przynajmniej po 3 razy (wydaje mi sie ze to duzo jak na mute) Dobrze, ze o tym napisales, bo wydaje mi sie, ze tylko ja i Monster pilnujemy porzadku na tym serwie.Co do tego slapa, moglo tak byc ale nie przypominam sobie, jesli cos sie przez to stalo to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Pisząc wszyscy admini urazasz też mnie.. Ponieważ, też nim jestem. Więc pisząc skargę pisz nickami. Tyle od mnie bo mnie to nie dotyczy ;) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem się urażony, że nie wspomniałeś słowem o mnie.... Jednak Dejv Cie poprawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.