Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] skarga na slup3k


MtW

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: MTW
Godzina, data zdarzenia: 14;20 13.04.2017
Mapa: de_kabul32
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: slup3k
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skarge: nie mam
Opis sytuacji: Jest mapa de_inferno_perfect czy jakos tak i admin poprostu wbił na serwer zmienił mapę robiąc vote " graczą sie to nie spodobało" potem napisałem do niego takim tekstem slup3k kur,wa poco zmieniles ta mapa bo tobie sie nie podobala ? a następnie banik 1godzine
Zastanawiam się tylko dlaczego admin który nie zna regulaminu itp ma admina skoro regulamin to podstawa ?
Dowody, świadkowie zdarzenia: gracze z mapy

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: slup3k
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'teraz idz skarge napisz, ochlon dzieciaku'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:428969833'
[AMXBans] Your IP: '37.249.2.220'
[AMXBans] ========================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety slup3k ale potwierdzam.
Mapa się Tobie nie podobała i vote zrobiłeś od tak nie pytając nikogo.
Od tego jest rtv na serwerze.

Pozdrawiam PapaSmerf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mozecie potwierdzic wy dwaj i jeszcze 1 typek. Mtw dziciaku, grasz 1 dzien na servie i jeszcze mnie oceniasz? Oceniasz to kto komu daje admina? Jak widac jestes w wielkim bledzie. Z niczego tłumaczyc sie sie nie bede bo nic nie zrobilem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz grałem tu miałem admina na nicku =[EW]= Tobik / =[EW]= WaRninG ?! jeżeli oto chodzi grałem długo prawie całe cs-elitarni + dobre poł roku tutaj ale za moich czasow jak tu gralem to nie bylo takich raków na administracji ;3 więc to ty jesteś w błędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie pod jakim nickiem grales, w sumie dobrze powiedziales GRALES. Ciekawe czemu juz nie grasz badz nie adminujesz? Za duzym "rakiem" byles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='slup3k']Nie obchodzi mnie pod jakim nickiem grales, w sumie dobrze powiedziales GRALES. Ciekawe czemu juz nie grasz badz nie adminujesz? Za duzym "rakiem" byles?[/QUOTE]

Powiedzieć Ci dlaczego nie gram pod tamtym nickiem ? Bo straciłem konto steam bez steam guard :( to po pierwsze a po drugie przestałem grać w 1.6 i zaczełem pykać w cs go ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to nie miejsce na opiwesci o skradzionych stemach :) ide grac, czeka na wypowiedz kogos innego w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.