Skocz do zawartości

Problem z ts3 :C


Aluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam problem z ts chciałem zainstalować od nowa i nagle tutaj mam


SS:[url]http://screenshot.sh/oBZFCWJRohCcu[/url]
SS2:[url]http://screenshot.sh/oe2brACuvtZmC[/url]


Reinstalowałem ts'a instalowałem wszystko co się dało (czytałem inne poradniki ale nic nie pomogło) liczę na pomoc kogoś z forum :)


Z Góry dziękuje :D

Edytowane przez Aluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pod tema od razu podłączę. Mnie nie chce połączyć z Luzowni TS3 bo podobno zaktualizować muszę TS'a. Nie mogę niestety tego zrobić bo wyskakuje mi komunikat, że to co mam to ostatnia wersja TS dla systemu XP (a takowy mam). Ktoś wie jak rozwiązać/obejść problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tez wejść na ts'a luzowni dlatego odinstalowałem ts'a aby go aktualizować (miałem problem i pisało mi coś w stylu ponownie zainstaluj aplikacje co może naprawić błąd który miałem ,taki komunikat mi wyskakiwał ) i teraz mam ts'a jak 150..

Edytowane przez Aluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matuzalem u Ciebie nie widzę raczej innego rozwiązania jak zmiana systemu na chociażby W7.
Aluś sprawdź czy nie masz problemu z dyskiem twardym, sprawdź też jaki masz system x86 czy x64 i później dobierz sobie apk TS :)
Możesz też spróbować Mój_komputer/"dodaj/usuń programy"/ <--- tam odinstalować TS i próbować jeszcze raz ! :D

Nie wiem, może się nie znam, ale jest cień szansy, że coś to da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziak, mój komp ma tyle lat, że lepiej głośno nie wspominać i służy mi tylko i wyłącznie do CSa więc obawy o nic już raczej nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehhh czyli chyba już nie odpalę nigdy ts'a ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alus koim zdaniem ty nie odistalowales a usunales pliki z ts ktore dalej widnieja w systemie .Proponuje wyszukac wszystkich plikow teamspeek i je usunac i jeszcse raz zaintalowac jak nie do mozesz jeszcze sprobowac przywrocic system do ostagjiej daty ja masz lub format.Jest jeszxze opcja korzystajia z innego kompa lub tel ,tablet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

7 zł za ts na telefonie to nie dużo ale jak to dla ciebie problem mogę ci podesłać linka do ts na androida za free na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z ts został nie rozwiązany ale myślę że nowy pc i sprawa będzie załatwiona, dziękuje każdemu za rady

Zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.