Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] ZBUGOWANY SERVER


KIL33R[t]MACHIN3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Scared
Godzina, data zdarzenia: ok. 13:15
Mapa: css_dust2
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Server/Speii ( czy jakos tak)
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:----------
Opis sytuacji: Więc tak wczoraj był AK update i no dodaliście tam tak i mapę i dzisiaj byłbug ze jak się zalozylo nowego AK to kazdego wywalalo servera i cofalo sie o 10 minut ze niebylo tego skina czy jakos tak i tam snickers powiedzial ze przyjda technicy i naprawia i minela jakas godzina wbijam na server no poprostu myslalem ze naprawili otworzylem skrzynke droplem nowe AK i chcialem zalozyc i znowu wywalilo i cofnelo i wtedy ten Speei stracil kose opowiedzialem mu cala sytuacje ale on mial to w dupie i sie domagal tej kosy to ja mu ze mu oddam ale za chwile i po chwili dalem mu huntsmana ale mu nie pasowalo to dalem mu karambita i on mi tam oddal huntsmana i nagle ze on chce innego karambita bo on chce swoja kose i ze ja mu niby ukradlem kose ze zlodziej i kazdemu nagle rozpowiadali tak inny ludzie sie czepiali ja im powiedzialem i ten jeden typek ( ROZBUJANA_BETONIARA) zrozumiał sytuacje i sie nie czepiał ja pisałem do snickersa ale tez nie odp. Potem jakis typek ( miał na początku MDS i dalej nicku nie pamiętam) podszywaj sie pod admina za co jest ban :) i kazał mi oddac w 1 minute kose albo mam perma :p dlatego tutaj ide z tą sytuacją nawet jeśli to nie dojdzie do skutku ta ja juz moge oddac mu nawet moja inna kose ale zeby sie nie czepial

jeśli chodzi o orto to sr pisze to na szybko :/
Dowody, świadkowie zdarzenia: `1love, ROZBUJANA_BETONIARA, inni gracze na serverze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sPeeI.']Rozbujana betoniara dała mi tę kosę . Po prostu chce tylko odzyskać tę kosę .[/QUOTE]

mówiłem coś ci na ten temat :')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym jak ci betoniara dała kosę to ona powinna mieć tę kose gdyż jak to pisałem i ci mówiłem server się cofnoł czyli betoniara ma prawdopodobnie tę kosę a ty dodadkowo całym zamieszaniem ukradłeś mi kosę więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.